Koupelnové novinky

Vana nebo sprchový kout?

28/06/2013
Vana nebo sprchový kout? Rozhodnutí, jestli si do nové koupelny pořídit sprchový kout nebo vanu, je zásadní. Ve vaně si užíváte pohodlný relax, sprchu vnímáme jako více praktické řešení. Každá varianta má svoje výhody a nevýhody. Ty doporučujeme pos… (Čítať viac)

Čierna farba kúpeľni pristane

06/01/2022
Elegantná a sebavedomá. Čierna kúpeľni pristane Chcete oživit koupelnu současnými trendy a nepouštět se přitom do větších stavebních zásahů? Zaměřte se na černé doplňky v koupelně! Takové prvky ji oživí a dodají na atraktivitě. V našem sortimentu na… (Čítať viac)

Pomôžeme vám s výberom bidetu

08/04/2022
Vyberte si bidet. Poradíme, čím sa riadiť a ako sa o neho starať Pre naše domácnosti chceme moderné a pritom osvedčené riešenia. To platí aj v kúpeľni. Dnešný trend robenia bidetov len tak neskončí. Bidet je praktickou vecou v oblasti intímnej hygie… (Čítať viac)

MODERNÁ KÚPEĽŇA S ČIERNOU BATÉRIOU

06/05/2022
Doposiaľ našim kúpeľniam dominovali chrómové batérie v tradičnej „striebornej“ farbe a farebné batérie boli považované za extravagantné. Stále viac ľudí sa však rozhoduje porušiť klasiku a zaobstarať si batérie v rôznych farbách. Čierna sa stáva veľm… (Čítať viac)

VOĽNE STOJÚCE VANE - POHODLNÁ RELAXÁCIA V MODERNEJ PODOBE

03/03/2022
Kedysi boli neodmysliteľnou súčasťou vybavenia každej kúpeľne. Teraz sú opäť v obľube, lákajú eleganciou a nadčasovým dizajnom. Voľne stojace vane potešia všetkých priaznivcov inovatívnych a jedinečných kúpeľňových trendov. Skvele zapadnú do priestra… (Čítať viac)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Čítať viac)

Lineárny odtok v stene alebo v podlahe?

04/02/2022
Čo je lineárny odtok? Jedná sa o metódu gravitačného odvádzania vody z miestnosti a jedno z riešení, ktoré sa stáva stále obľúbenejším medzi ľuďmi zariaďujúcimi modernú kúpeľňu – voda steká po povrchu dlhého obdĺžnika do sifónu a následne sa dostáva … (Čítať viac)

Nová séria kúpeľňového nábytku LARGA

10/12/2021
Predstavujeme Vám najširšiu kolekciu v histórii firmy CERSANIT, ukazujúcu potenciál značky spojením všetkých kategórií do jednej série: keramika, nábytok, vane, skrinky, armatúry. Séria nábytku je založená na modulárnom riešení v troch farebných prev… (Čítať viac)

Séria VIRGO - znamení krásy

15/07/2021
Predstavujeme Vám novinku - moderný a nadčasovú kolekciu VIRGO.  Koncept VIRGO je jedinečným návrhom pre každého, kto hľadá štýlová riešenie kombinujúce elegantný dizajn s funkčnosťou a najvyššou kvalitou spracovania. Široká škála produktov - od r… (Čítať viac)

Nový výrobce REA v naší nabídce

25/02/2021
Vážení zákaznici,  vzhledem k rozšiřování produktů v nabídce jsme do ni přidali nového výrobce - REA. V nabídce nově naleznete například designová umyvadla na desku různých tvarů, barev a vzorů, baterie na desku, umyvadlové nebo vanové baterie, sprc… (Čítať viac)


Načítavam...