Dvojité umývadlo v kúpeľni má množstvo výhod

Dvojité umývadlo v kúpeľni má množstvo výhod

Dvojumývadlá ušetria čas v kúpeľni

Poznáme niekoľko spôsobov, ktorými si každodenný čas v kúpeľni spríjemniť. Medzi také prvky vybavenia patria dvojumývadlá. Vyrieši efektívne večný problém obsadených kúpeľní a boja o umývadlo počas ranného zhonu. Najviac si ho užijú viacčlenné domácnosti. Ukážeme vám, že existuje hneď niekoľko dobrých dôvodov, prečo by u vás doma malo mať svoje miesto.

Šetrí čas a minimalizuje ranný stres

Dvojumývadlo oceníte predovšetkým ráno, kedy sa všetci členovia rodiny ponáhľajú za svojím nabitým programom. S takýmto umývadlom nemusíte s manželom ani deťmi súperiť o priestor. Nebudete do seba navzájom vrážať, pretože máte vlastné umývadlo. Môžete sa pohodlne holiť, zatiaľ čo si manželka pripravuje make-up, vlasy alebo akúkoľvek inú činnosť z jej rannej rutiny. Dvojumývadlo tiež minimalizuje súrodenecké dohadovanie, pretože sa každé z detí pripraví pohodlne do školy bez strkaníc.

Prinesie príležitosť k spoločným chvíľam

Máte na seba ráno len málo času a nestihnete často prebrať s partnerom dôležité veci, kým vyrazíte do práce? Spoločná ranná hygiena môže byť príjemným partnerským rituálom, ktorý prinesie niekoľko minút pohromade navyše. A to s dostatkom osobného priestoru. Možnosť zdieľať rannú aj večernú rutinu pohromade nie je v dnešnej uponáhľanej dobe maličkosť. Uvidíte, že sa vám to bude páčiť.

Zlepšuje estetiku aj hodnotu kúpeľne

Dvojité umývadlo urobí vašu kúpeľňu zaujímavejšou. Bude vyzerať luxusnejšie a vylepší ju navyše o praktický kúsok. Zvýši jej hodnotu a to sa vám môže v budúcnosti, keď budete treba byt či dom predávať, hodiť. Pre náročných odporúčame zamerať sa na luxusne pôsobiace umývadlá z liateho mramoru, skla či kameňa. Praktické a elegantné sú aj kúpeľňové sety, ktoré tvoria dvojumývadlo, skrinka pod dvojumývadlo a zrkadlo so šikovným LED osvetlením.

Ponúka viac úložného priestoru

Inteligentné možnosti na ukladanie vecí v kúpeľni sa vždy hodia. Dvojumývadlo so skrinkou pod ním ponúka komfortnú príležitosť k ďalšiemu organizačnému priestoru. Možno si myslíte, že druhé umývadlo znamená menej miesta na doske, to je pravda iba vtedy, ak sa snažíte dvojumývadlo zabudovať do pôvodných rozmerov. Hrať sa môžete aj s rozmermi oboch umývadiel, jedno môže byť širšie a druhé užšie. Dvojumývadlo na dosku vám ponúkne viac ukladacieho priestoru.

Cenová dostupnosť

Moderné dvojumývadlo je cenovo dostupnejšie viac, než si myslíte. V našej ponuke nájdete dvojumývadlá všetkých tvarov, veľkostí a štýlov. Taká, ktorá vyhovujú takmer každému rozpočtu. To vám umožní vytvoriť dokonalý priestor bez toho, aby ste museli vynaložiť vyššie prostriedky. Urobte si na nákup čas a určite nájdete to, čo sa vám páči. Prekvapí vás, ako príjemne cenovo dostupné bude.

14. 02. 2024

Šárka Žáková
Již 10 let se profesionálně věnuji koupelnovému vybavení. Na začátku mé kariéry jsem měla na starosti i reklamace, což mi poskytlo cenné zkušenosti a pochopení složitosti oboru. Nyní se zaměřuji na péči o velkoobchodní klienty a psaní článků pro náš magazín.

Jsem zastánkyní názoru, že kombinace krásy a funkčnosti je klíčová pro každou koupelnu. Mám radost ze čtenářů, kteří se některé z mých tipů rozhodli ve své koupelně zrealizovat. Věřím, že každý čtenář našeho magazínu si zaslouží koupelnu svých snů. Jsem tu, abych pomohla tuto vizi uskutečnit.

Šárka Žáková, vaše průvodkyně tipy pro vybavení koupelny.

Další články

Ako vybrať kvalitný sprchový box

09/04/2024
Ako poznáte kvalitný sprchový box Hľadáte kompaktný systém, ktorý bude mať všetko potrebné vybavenie sprchovacieho kúta? Zamerajte sa na možnosť nákupu sprchového boxu. Odpadne vám množstvo starostí s inštaláciou. Získate kompletný sprchovací kút vr… (Čítať viac)

Vyberte si do kúpeľne ideálnu sprchovú vaničku

20/03/2024
Ako vybrať ideálnu sprchovú vaničku Chcete do vašej kúpeľne inštalovať sprchovací kút s vaničkou? Na výber máte rôzne možnosti pre tvar sprchovej vaničky aj materiál, z ktorého bude vyrobená. Pri rozhodovaní by ste mali vziať do úvahy nielen dizajn,… (Čítať viac)

Vybavenie modernej kúpeľne

23/02/2024
Vybavenie modernej kúpeľne Túžite po chytrej kúpeľni, ktorá splní všetky vaše priania? Moderné kúpeľňové vybavenie to dokáže. Zaistí dlhodobý komfort v kúpeľni a reaguje okamžite na vaše individuálne požiadavky. V našom článku prinášame tipy, ako na… (Čítať viac)

Dvojité umývadlo v kúpeľni má množstvo výhod

14/02/2024
Dvojumývadlá ušetria čas v kúpeľni Poznáme niekoľko spôsobov, ktorými si každodenný čas v kúpeľni spríjemniť. Medzi také prvky vybavenia patria dvojumývadlá. Vyrieši efektívne večný problém obsadených kúpeľní a boja o umývadlo počas ranného zhonu. N… (Čítať viac)

Načítavam...