Naše predajňa

Naše začiatky

Kúpeľňové štúdio v Moste Svet kúpeľne

Našu prvú predajňu sme v Moste otvorili v roku 1998. Vtedy šlo v podstate len o menšiu kanceláriu s čiastočným vybavením. V nasledujúcich rokoch sme sa dvakrát sťahovali, až sme doputovali do súčasného areálu, v ktorom sídlime od roku 2009. K dispozícii tu máme veľké priestory a moderný sklad.

Ako sme z malej predajne vytvorili moderný showroom

Moderný showroom s kúpeľňovým vybavením Svet kúpeľne

Podoba našej predajne sa v priebehu času výrazne zmenila. Sme pyšní, že keď k nám teraz prídete, môžete si prezrieť to najžiadanejšie kúpeľňové vybavenie v prostredí moderného showroomu. Čo nemáme vystavené priamo v predajni, máme s veľkou pravdepodobnosťou v našom sklade, ktorý je súčasťou jedného areálu. Celkový obchodný a skladový priestor sa rozkladá na ploche viac ako 2 000 m² a máme v ňom uložených skoro 100 000 položiek, ktoré vidíte priamo v našom e-shope. Všetky tieto položky si môžete v e-shope jednoducho objednať, a následne v našej predajni vyzdvihnúť.

Stavte sa len pre radu

Profesionálny tím kúpeľňového štúdia Svet kúpeľne

Už viac ako desať rokov sme stále na rovnakej adrese neďaleko centra mesta Most, v ulici Višňová 983. Budeme radi, keď sa k nám prídete pozrieť, aj keby ste len potrebovali radu či sa chceli opýtať na čokoľvek z oblasti kúpeľní – sme tu pre vás. Kúpeľňové vybavenie predávame už viac ako 20 rokov a každý mesiac odpoviemenašim zákazníkom na viac ako 2 000 ich otázok – hlavne na našej infolinke nášho e-shopu, ktorý patrí medzi tie najväčšie v Českej republike. Vďaka našim skúsenostiam dokážeme zodpovedať akúkoľvek otázku, ktorá vám napadne.

Určite sa zastavte, radi vás uvidíme. U nás ste vždy vítaní.

Načítavam...