Koupelnové novinky

Bambusový nábytok do kúpeľne

27/01/2023
Bambus do kúpeľne patrí, vytvorte oázu odpočinku Či už kúpeľňu kompletne prestavujete, alebo len robíte drobné úpravy, materiály, ktoré zvolíte, majú veľký vplyv na jej celkový vzhľad. Hľadáte pevné a funkčné materiály, alebo radšej tie štýlové a od… (Čítať viac)

Vyberte perfektné umývadlo do kúpeľne

20/01/2023
Vyberte si umývadlo, ktoré sadne vašej kúpeľni Na trhu je dnes hneď niekoľko variant kúpeľňových umývadiel. Pri nákupe sa zamerajte na materiál, z ktorého je, tvar, spôsob inštalácie av neposlednom rade celkový vzhľad. Výber neuponáhľajte. Päťčlenná… (Čítať viac)

Skrytá elegancia podomietkových batérií

13/01/2023
Skrytá elegancia podomietkových batérií Vodovodná batéria zabudovaná pod omietkou pôsobí veľmi čisto a elegantne. Ide o moderné riešenie spôsobu inštalácie batérie pre interiéry, v ktorých chcete nechať vyniknúť minimalistický design. Okrem svojich … (Čítať viac)

Kam s uteráky v kúpeľni

23/12/2022
Kam ukladať uteráky a osušky v kúpeľni Uteráky sú nevyhnutnosťou každej kúpeľne. To prvé, na čo pri nákupe myslíte, je ich farba a materiál. Kam ich ale v kúpeľni uložíte? V kúpeľni je starostlivé plánovanie úložného priestoru dôležité o to viac vte… (Čítať viac)

Vybavte kúpeľňu štýlovým nábytkom

09/12/2022
Vybavte kúpeľňu štýlovým nábytkom Pri plánovaní kúpeľne premýšľate najskôr nad tým, kam dáte sanitárnu keramiku a sprchovací kút alebo vaňu. Potom prichádza na rad rozmiestnenie nábytku. Okrem dizajnu, ktorý sa vám musí páčiť, je nutné, aby zvolený … (Čítať viac)

Je lepší sprchovací kút s vaničkou alebo walk-in

30/11/2022
Sprchovací kút s vaničkou alebo bez Moderným kúpeľniam dnes dominuje sprchovací kút bez vaničky. Na prvý pohľad pôsobí v kombinácii so sklenenou zástenou veľmi elegantne. Stále ale existujú kúpeľne s takými dispozíciami, v ktorých je vanička vhodnej… (Čítať viac)

Čo rozhoduje pri výbere drezu do kuchyne

23/11/2022
Ako vybrať kuchynský drez Neoddeliteľnou súčasťou kuchynskej dosky je drez. Ten vám musí vyhovovať z praktického hľadiska na sto percent. Ide o veľmi zaťažovanú časť vybavenia kuchyne, ktorá musí niečo vydržať. Drez by sa vám mal na prvý pohľad aj p… (Čítať viac)

Tipy na farebné kombinácie v kúpeľni

09/11/2022
Tipy na farebné kombinácie v kúpeľni Nudí vás biela? Zapojte do interiéru kúpeľne farby, ktoré jej dodajú život. Farebná kombinácia sa vám bude páčiť aj po rokoch, pokiaľ budete dodržiavať niekoľko nami odporúčaných rád. Pravidlo troch farieb Použ… (Čítať viac)

Ako zariadiť kuchyňu v retro štýle

03/11/2022
Ako zariadiť kuchyňu v americkom retro štýle Dnešný svet je plný umelej inteligencie, technologických vychytávok a nepretržitej online komunikácie. Chcete si od toho doma oddýchnuť? Zariaďte si kuchyňu v pohodovom retro štýle, kde vypnete raz dva. K… (Čítať viac)

Paneláková kúpeľňa nemusí byť umakartová

27/10/2022
Paneláková kúpeľňa nemusí byť len umakart Aj dnes žije na sídliskách stále okolo troch miliónov Čechov. Mnohé z nich už svoj byt rekonštruovali, a to vrátane kúpeľne. V starších, napríklad zdedených, bytoch ale na umakartové jadro stále narazíte. Pr… (Čítať viac)


Načítavam...