Koupelnové novinky

MODERNÁ KÚPEĽŇA S ČIERNOU BATÉRIOU

06/05/2022
Doposiaľ našim kúpeľniam dominovali chrómové batérie v tradičnej „striebornej“ farbe a farebné batérie boli považované za extravagantné. Stále viac ľudí sa však rozhoduje porušiť klasiku a zaobstarať si batérie v rôznych farbách. Čierna sa stáva veľm… (Čítať viac)

Bidet – aký vybrať model a ako sa oň starať?

08/04/2022
V našich domácnostiach sa snažíme voliť moderné a osvedčené riešenia, ktoré zaistia estetiku a vysokú funkčnosť. Preto sa stále častejšie rozhodujeme inštalovať z WC aj bidet, ktorý umožňuje pohodlnú starostlivosť o hygienu intímnych miest. Ešte nedá… (Čítať viac)

VOĽNE STOJÚCE VANE - POHODLNÁ RELAXÁCIA V MODERNEJ PODOBE

03/03/2022
Kedysi boli neodmysliteľnou súčasťou vybavenia každej kúpeľne. Teraz sú opäť v obľube, lákajú eleganciou a nadčasovým dizajnom. Voľne stojace vane potešia všetkých priaznivcov inovatívnych a jedinečných kúpeľňových trendov. Skvele zapadnú do priestra… (Čítať viac)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Čítať viac)

Lineárny odtok v stene alebo v podlahe?

04/02/2022
Čo je lineárny odtok? Jedná sa o metódu gravitačného odvádzania vody z miestnosti a jedno z riešení, ktoré sa stáva stále obľúbenejším medzi ľuďmi zariaďujúcimi modernú kúpeľňu – voda steká po povrchu dlhého obdĺžnika do sifónu a následne sa dostáva … (Čítať viac)

Ako premeniť kúpeľňu na moderné trendy?

06/01/2022
Premýšľate, ako osviežiť kúpeľňu do moderných trendov bez veľkých stavebných úprav? Zamerajte sa práve na doplnky a detaily. Oživia vašu kúpeľňu a dodajú ju na atraktivite. A pokiaľ chcete držať krok s modernými trendmi, stavte na kontrast čiernej a … (Čítať viac)

Nová séria kúpeľňového nábytku LARGA

10/12/2021
Predstavujeme Vám najširšiu kolekciu v histórii firmy CERSANIT, ukazujúcu potenciál značky spojením všetkých kategórií do jednej série: keramika, nábytok, vane, skrinky, armatúry. Séria nábytku je založená na modulárnom riešení v troch farebných prev… (Čítať viac)

Séria VIRGO - znamení krásy

15/07/2021
Predstavujeme Vám novinku - moderný a nadčasovú kolekciu VIRGO.  Koncept VIRGO je jedinečným návrhom pre každého, kto hľadá štýlová riešenie kombinujúce elegantný dizajn s funkčnosťou a najvyššou kvalitou spracovania. Široká škála produktov - od r… (Čítať viac)

Nový výrobce REA v naší nabídce

25/02/2021
Vážení zákaznici,  vzhledem k rozšiřování produktů v nabídce jsme do ni přidali nového výrobce - REA. V nabídce nově naleznete například designová umyvadla na desku různých tvarů, barev a vzorů, baterie na desku, umyvadlové nebo vanové baterie, sprc… (Čítať viac)

5 nejčastějších chyb při rekonstrukci koupelny. Jak se jim vyhnout?

12/09/2019
Zařídit koupelnu není jen tak. Už při plánování se často dopouštíme mnoha přehmatů, které mohou mít celkem nepříjemné následky. Přečtěte si jedny z nejčastějších chyb v koupelně, kterých se lidé dopouští. 1. Malá koupelna, hodně vybavení Nesnažte s… (Čítať viac)


Načítavam...