Koupelnové novinky

Drevená kúpeľňa

20/09/2022
Drevená kúpeľňa - zásadná je voľba dreva a správna starostlivosť Kombinácia dreva a vlhkosti je pre väčšinu z nás receptom na katastrofu. So starostlivým spracovaním detailov a premysleným výberom druhu dreva ide ale naopak o ideálny materiál pre ka… (Čítať viac)

Malá svetlá kúpeľňa

13/09/2022
Malá kúpeľňa potrebuje svetlo a poriadok Malá kúpeľňa je len taká dobrá, ako jej usporiadanie. Dôležité je preto starostlivé plánovanie. Ideálne je na to 3D plánovač kúpeľní, do ktorého zasadíte potrebné diely kúpeľne. Možno potom aj zistíte, že na … (Čítať viac)

Ako vybrať sprchovú hlavicu

05/09/2022
Ako vybrať sprchovú hlavicu Ranná sprcha naštartuje váš nový deň, pri tej večernej chcete zase príjemne relaxovať. Vyberáte nový sprchový set a neviete, na aké parametre sa u sprchovej hlavice zamerať? Starostlivo zvolené detaily vám spríjemnia živo… (Čítať viac)

Ako uvoľniť upchatý záchod

23/08/2022
Ako uvoľniť upchatý záchod? Zvládnete to sami Snažiť sa uvoľniť upchatý záchod je pre nás všetkých tá najmenej obľúbená domáca práca. Stane sa to samozrejme vždy, keď sa vám to práve najmenej hodí. Poradíme, aké vybavenie mať doma z preventívnych dô… (Čítať viac)

Druhy sprchových batérií

09/08/2022
Ako na výber sprchovej batérie do kúpeľne Pre skvelý zážitok zo sprchovania je dôležité vybavenie, ktoré má kút vo vnútri. Sami ste určite zažili niekedy v hoteli úžasný pocit zo sprchy, zatiaľ čo doma je sprchovanie vlastne iba rutinná očista. Kúpt… (Čítať viac)

Ako vybrať sprchovací kút

09/08/2022
Vyberáte sprchovací kút? Poradíme, čím sa riadiť Možností, podľa ktorých vybrať sprchovací kút, je hneď niekoľko. Kľúčové sú dispozície vašej kúpeľne. Dôležité sú samozrejme aj vaše požiadavky na design a tvar. Buďte múdri a myslite na niekoľko roko… (Čítať viac)

Ako vyčistiť granitový drez

20/07/2022
Granitový drez je dnes v kuchyniach stále viac obľúbený. Je matný, vďaka tomu vyzerá moderne. Jeho veľkou výhodou je aj to, že na ňom nie sú vidieť zaschnuté kvapky. Granit obsahuje vysoké percento žuly a taktiež prírodné piesky. Materiál je veľmi od… (Čítať viac)

Retro štýl kúpeľni pristane

07/07/2022
Kúpeľňu v retro štýle si zamilujete. Na čo myslieť pri plánovaní Retro štýl prináša sympatický nádych nostalgie. Navodzuje pohodovú a upokojujúcu atmosféru, preto nás tak baví. Kúpeľňa s dotykom starých čias môže mať mnoho tvárí. Typické sú pre ňu v… (Čítať viac)

Poradíme s výběrem elektronického bidetu

08/06/2018
Zvažujete nákup elektronického bidetu? Poradíme, který vybrat. Elektronický bidet dnes představuje nejvyšší možný stupeň precizní intimní hygieny. Pomáhá při léčbě hemeroidů i potížích se zácpou. Ocení ho senioři, lidé se zdravotním handicapem, že… (Čítať viac)

Jak zařídit bezpečnou koupelnu pro seniory

09/01/2020
Jak zařídit bezpečnou koupelnu pro seniory  Běžné každodenní úkony v koupelně jsou pro seniory a handicapované náročné. To, co bere mladý a zdravý člověk jako samozřejmost, může vyvolávat u starších osob nejistotu. A s tím související nutnou pomoc d… (Čítať viac)


Načítavam...