Sprchové panely pre luxusný zážitok v sprche

Sprchové panely pre luxusný zážitok v sprche

Sprchové panely zaistia váš luxusný zážitok v sprche

Sprchový panel, označovaný aj ako sprchová stena alebo hydromasážny sprchový panel, je modernou a luxusnou alternatívou k jednoduchej sprchovej hlavici. Toto zariadenie zahŕňa hneď niekoľko dodatočných funkcií a umožňuje vám vychutnať si komfortný a relaxačný sprchovací zážitok. Rozvádza vodu nielen do sprchovej hlavice ale aj do masážnych trysiek, ktoré sa postarajú o úľavu natiahnutých častí tela. Vytvorte si luxusný masážny sprchovací kút presne podľa vašich predstáv. Poradíme vám, na čo sa pri výbere zamerať.

Čo obsahuje sprchovací masážny panel

Sprchový panel môže mať hneď niekoľko funkcií. Môže obsahovať rôzne druhy sprchových hlavíc, masážne a vodné trysky s voliteľnou intenzitou prúdu vody. Masážne sprchové panely obvykle tvoria:

  • klasická ručná sprcha na hadici,
  • horná hlavová sprcha,
  • panel s tryskami,
  • batérie pre ovládanie prietoku,
  • ovládacie prvky, vrátane páčok a tlačidiel alebo dotykových displejov. Súčasť je aj prepínač, ktorý umožňuje prepínanie medzi hornou a ručnou sprchou aj masážnymi tryskami.

Integrovaný alebo samostatný panel

Hneď na začiatku je nutné premyslieť, či si do kúpeľne zaobstaráte sprchovací kút s integrovaným panelom alebo zvolíte samostatne inštalovaný model.

Výhodou integrovaného panelu je design, ktorý dokonale súznie s celým sprchovacím kútom. Jeho obstarávacia cena i doplnkové funkcie závisia od vybraného sprchovacieho kúta, nie je obvykle možné ho neskôr doplniť alebo zmeniť. Integrovaný panel nie je ani možné vybrať a použiť v novom kúte, alebo ho nechať pri poruche poslať na opravu do servisu.

Samostatný panel jednoducho vymeníte, pokiaľ u neho dôjde k poruche. Na výber máte v našom sortimente zo širokého množstva designov. Môžete si vybrať aj panel s LED osvetlením, pri ktorom meníte farby podľa vašej aktuálnej nálady. Zaujímať by vás mali najviac funkcie, ktoré podporia váš relax.

Funkcia pre skutočný odpočinok

Sprchový panel ponúka množstvo funkcií, ktoré povýšia vaše bežné sprchovanie na luxusný relaxačný zážitok. Medzi tie základné patrí výškovo nastaviteľná hlavica, ručná sprcha alebo bočné hydromasážne trysky, ktoré si nastavíte na taký tlak a spôsob masáže, na ktorý máte práve náladu. Sprchový panel s termostatickou batériou zaistí, že si vopred nastavíte preferovanú teplotu vody. Tým šetrí nielen váš čas, ale aj spotrebu vody.

Hydromasážne trysky

Užívajte si hydromasáž vždy, keď na ňu máte náladu. Uľavte natiahnutému chrbtu, ramenám aj zadku. Na tieto časti tela sú trysky práve nasmerované. Počas inštalácie samostatného panelu zvoľte správnu výšku umiestnením panelu s ohľadom na ďalších členov vašej domácnosti.

Sami si navolíte intenzitu masážnych trysiek. Môžete zvoliť jemnú hmlu, ktorá vychádza z malých otvorov na paneli. Ide o upokojujúcu masáž, ktorá vás vás príjemne uvoľní predtým, než zamierite do spálne. Pre silnú intenzívnu masáž zase nastavíte silnú masáž.

Ďalšie funkcie

Súčasťou sprchového panelu môže byť integrované rádio alebo možnosť Bluetooth pripojenia k vášmu mobilnému telefónu. Vy si potom jednoducho zvolíte, na akú hudbu máte práve náladu. Pre tie domácnosti, ktoré majú doma tvrdú vodu, odporúčame výber panelu s funkciou AntiCalc. Tá pomáha s odstránením vápenatých usadenín. Väčšina sprchových panelov má v sebe regulátor vody, ktorý sa stará o optimálnu spotrebu vody.

Sprchová hlavica

Súčasťou každého sprchového panelu je sprchová hlavica. Dopĺňa ju ručná sprcha a vy si môžete sami zvoliť, či chcete pri sprchovaní využiť iba jednu z nich alebo obe naraz. Vybrať si môžete z niekoľkých režimov - silné aj slabé.

Materiál a vzhľad panelu

V našom sortimente môžete vyberať sprchové panely z plastu, nerezovej ocele alebo hliníka. Skvele vyzerá aj drevený sprchový panel. Najčastejšie si naši zákazníci vyberajú sprchový panel z nerezovej ocele. Je veľmi odolný proti korózii, jeho údržba je jednoduchá a má moderný a elegantný vzhľad.

Sprchové panely ponúkajú širokú škálu funkcií, vďaka ktorým je sprchovanie jedinečným relaxačným zážitkom. Naše sprchové panely sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú zárukou dlhého a bezstarostného používania.

2024-01-26 08:05:37

Další články

Vybavenie modernej kúpeľne

23/02/2024
Vybavenie modernej kúpeľne Túžite po chytrej kúpeľni, ktorá splní všetky vaše priania? Moderné kúpeľňové vybavenie to dokáže. Zaistí dlhodobý komfort v kúpeľni a reaguje okamžite na vaše individuálne požiadavky. V našom článku prinášame tipy, ako na… (Čítať viac)

Dvojité umývadlo v kúpeľni má množstvo výhod

14/02/2024
Dvojumývadlá ušetria čas v kúpeľni Poznáme niekoľko spôsobov, ktorými si každodenný čas v kúpeľni spríjemniť. Medzi také prvky vybavenia patria dvojumývadlá. Vyrieši efektívne večný problém obsadených kúpeľní a boja o umývadlo počas ranného zhonu. N… (Čítať viac)

Sprchové panely pre luxusný zážitok v sprche

26/01/2024
Sprchové panely zaistia váš luxusný zážitok v sprche Sprchový panel, označovaný aj ako sprchová stena alebo hydromasážny sprchový panel, je modernou a luxusnou alternatívou k jednoduchej sprchovej hlavici. Toto zariadenie zahŕňa hneď niekoľko dodato… (Čítať viac)

Zrkadlo s osvetlením do kúpeľne

18/01/2024
Zrkadlo s osvetlením je starostlivým pomocníkom pri starostlivosti o pleť Osvetlenie zrkadla v kúpeľni je praktická kombinácia, ktorá presně plnia svoju funkciu. Osvetlia vašu tvár a nevytvárá žiadne nežiaduce tiene. Správne smerované svetlo vám uľa… (Čítať viac)

Načítavam...