Sklad

Neustále rastieme a spolu s nami aj náš sklad

Sklad kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

Tak, ako rastie naša firma, musí rásť aj náš sklad. V roku 2014, keď sme sa začali plne sústrediť len na oblasť kúpeľní, odštartovalo kompletné prebudovanie nášho vtedajšieho skladového zázemia na moderný sklad, využívajúci tie najpokročilejšie technické nápadité riešenia. Nový sklad sme prakticky celý postavili od nuly, niekoľkonásobne zväčšili jeho objem a tento trend každý rok udržujeme. Aktuálne máme k dispozícii necelých stotisíc položiek, ktoré sú pripravené na okamžitú expedíciu. Expedujeme ich tak pre naše dva e-shopy, ako aj našim veľkoobchodným partnerom. Vďaka tomu dnes patríme medzi najväčších českých online predajcov kúpeľňového vybavenia.

Investícia do moderného skladu sa nám vracia každý deň

Expedícia kúpeľňového vybavenia zo skladu v Moste

Náš prvý tovar sme naskladnili v roku 2009, a odvtedy nezostal kameň na kameni. Súčasná podoba našich priestorov, ktoré sa rozkladajú na ploche viac ako 2 000 m², sa s tou pôvodnou nedá už vôbec porovnať. Tak ako neustále vyvíjame a vylepšujeme naše zákaznícke služby, šírku sortimentu a expedičné procesy, rozvíjame tiež náš sklad. Každý tovar má svoju pozíciu, vďaka čomu ho dokážeme, aj na takej veľkej ploche, počas chvíle nájsť a odoslať našim zákazníkom. Investície do skladu boli v posledných rokoch obrovské, ale neľutujeme ani jedinú korunu. Vďaka tomu máme v uskladnení tovaru dokonalý systém, sme extrémne rýchli v jeho expedícii a nestrácame tak ani minútu.

Stredobodom celého skladu sú ľudia – naši skladníci

Personál skladu kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

Máme dlhoročnou praxou vyladený skvelý tím skladníkov. Každý deň všetci odvádzajú v sklade neskutočný kus práce. Denne zabalia v priemere takmer 200 zásielok, neustále naskladňujú nový tovar a celkovo v sklade udržujú perfektný poriadok. Práve toto je pre efektivitu celej našej firmy nesmierne dôležité, rovnako ako moderné technológie, ktoré neustále zaraďujeme do všetkých našich firemných procesov. Pomáhajú nám, tak v komunikácii s našimi zákazníkmi, ako aj v samotnom balení zásielok. Len vďaka tomu dokážeme byť takí rýchli a doručovať vám mnoho tisíc položiek do 1 – 2 pracovných dní od objednávky

Načítavam...