Certifikáty

Certifikát o dôveryhodnosti obchodu je oficiálny dokument, ktorý je udeľovaný firmám, podnikateľom alebo obchodným subjektom a slúži na potvrdenie ich výsledného stupňa dôveryhodnosti a spoľahlivosti vo svete obchodu a obchodných vzťahov. Tento certifikát môže byť vydaný rôznymi inštitúciami, organizáciami alebo vládnymi úradmi a môže mať niekoľko rôznych foriem a názvov v závislosti na konkrétnych právnych a obchodných normách daného regiónu. Pozrite si, aké sú naše certifikáty.

Heureka.sk: ověřeno zákazníky (zlatý certifikát)

Heureka

Certifikát "Overené zákazníkmi" rieši otázku "kde si produkt kúpiť a neprehĺpiť". A to je práve u nás. Vďaka pozitívnym užívateľským recenziám a nášmu prozákazníckemu prístupu si držíme zlatý certifikát Overené zákazníkmi. Na základe hlasovania zákazníkov sme sa v roku 2016 a 2017 stali víťazmi súťaže ShopRoku a v roku 2018 finalistami súťaže ShopRoku.

Hodnocení na Heureka.cz | Hodnocení na Heureka.sk

NATUR-PACK: Certifikát o nakladaní s obalmi

NATUR-PACK

Prostredníctvom organizácie zodpovednosti výrobcov pre obaly NATUR-PACK sa plnia povinnosti tak pre vyhradený prúd odpadov z obalov, ako aj pre vyhradený prúd odpadov z neobalových výrobkov. Svojou aktívnou účasťou v systéme RZV sme prispeli ku skvalitneniu triedeného zberu odpadov v obciach a mestách, šetrenu primárnych zdrojov a zlepšenku životného prostredia nás všetkých.

Načítavam...