Zákaznícky servis

Mesačne zodpovieme vyše 2 000 vašich otázok

Zákaznícky servis kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

Každý mesiac zodpovieme viac ako 2 000 vašich telefonických a mailových otázok. Môžete sa spoľahnúť, že pre vás vždy nájdeme to najlepšie riešenie, pretože kúpeľne a ich príslušenstvo predávame už viac ako 20 rokov a naša práca nás baví. Na základe skúseností, ktoré sme získali v uplynulých 20 rokoch našej praxe, vám dokážeme dnes na diaľku zodpovedať akúkoľvek otázku, poradiť vám a odporučiť za nás to najlepšie riešenie, aby ste boli maximálne spokojní a svoju kúpeľňu ste si jednoducho zamilovali.

Pomáhajú nám tie najmodernejšie technológie

Zákaznícky servis kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

V rámci komunikácie a jej zefektívnenia používame moderný softvér, ktorý našu prácu výrazne uľahčuje. Vďaka nemu sa k vám dostanú odpovede na vaše otázky omnoho rýchlejšie. Pokiaľ máte akúkoľvek otázku z oblasti kúpeľní, alebo sa chcete len poradiť, obráťte sa na nás. Pomôžeme vám rovnako, ako sme pomohli už tisícom zákazníkov pred vami.

Osobný prístup je pre nás na prvom mieste

Expedícia kúpeľňového vybavenia zo skladu v Moste

Pri absolútnej väčšine objednávok zákazníka telefonicky kontaktujeme, aby sme s ním prešli detaily jeho objednávky. Pri výbere kúpeľní cez internet sa totiž môže stať, že nie všetky kombinácie vybraného tovaru k sebe presne pasujú. Túto kompatibilitu so zákazníkom zakaždým kontrolujeme. Vďaka tomu môžete mať úplnú istotu, že vami objednaný tovar bude fungovať presne podľa vašich požiadaviek aj predstáv a budete ho môcť ihneď používať.

Vaša spokojnosť je našou najväčšou motiváciou

Profesionálny tím kúpeľňového štúdia Svet kúpeľne

Profesionálny prístup po všetkých stránkach je pre nás prioritou od začiatku nášho podnikania. A to tak v e-shope, ako aj v našej kamennej predajni v Moste. Celý náš skúsený tím je pripravený byť vám pri výbere tovaru maximálne nápomocný. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, ktoré zbierame už vyše 20 rokov, dokážeme vyriešiť akékoľvek vaše prianie alebo otázku. Nakúpte v našom e-shope, alebo sa k nám do Mostu príďte pozrieť, a presvedčíte sa sami.

Vážime si dôveru našich zákazníkov

Každý deň, každú hodinu aj minútu odvádzame maximum, aby ste boli vždy spokojní a vedeli ste, že sa na nás kedykoľvek v budúcnosti môžete znovu obrátiť. Veľmi nás teší, že sa nám to darí. To pravidelne potvrdzujú spokojné recenzie našich zákazníkov nielen na Heuréke. Niekoľkokrát sme sa tiež stali finalistom súťaže Shop roka a na Slovensku sme túto súťaž dokonca dvakrát vyhrali. Vašu spokojnosť a dôveru si veľmi vážime, a zároveň je pre nás záväzkom do ďalšej práce.

Načítavam...