Doprava a platba

Tovar vždy starostlivo kontrolujeme, až potom posielame k vám.

Sklad kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

Záleží nám na tom, aby k vám tovar doputoval tak, ako sme ho odoslali. Teda v absolútnom poriadku. Preto väčšinu tovaru najskôr rozbalíme a skontrolujeme, či nemá akúkoľvek výrobnú chybu. Hneď ako vieme, že je na 100 % poriadku, opäť všetko starostlivo zabalíme, a posielame k vám. Pre väčšie zásielky tvoríme vlastné drevené konštrukcie, ktoré zaistia, aby sa aj týmto objemným zásielkam pri prevoze nič nestalo. Tento unikátny spôsob balenia ponúkame takmer ako jediní na trhu. Celý proces balenia zaznamenávame moderným kamerovým systémom, vďaka ktorému sme schopní pri každom odoslanom tovare spätne vyhľadať akékoľvek informácie.

Úspešne doručíme viac ako 99 % zásielok

Sklad kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

Na balenie tovaru využívame moderné technológie, napríklad špeciálnu baličku, alebo elektrický páskovač. Vďaka tomu sme schopní zabaliť a expedovať tovar výrazne rýchlejšie a vy si tak môžete byť istí, že je zakaždým bezpečne zabalený a počas prevozu sa navyše nepohne ani o centimeter. Platí to aj v prípade, keď posielame objemné a na prepravu náročnejšie zásielky, ako sú napríklad sprchové kúty alebo vane. Sme hrdí, že vďaka nášmu špeciálnemu baleniu a preventívnemu systému ochrany zásielok sa nám darí úspešne doručiť viac ako 99 % všetkých zásielok, vrátane tých nadrozmerných.

Balenie tovaru neustále zdokonaľujeme

Sklad kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

Vybavenie do vašich kúpeľní balíme už viac ako 20 rokov a neustále tento proces zdokonaľujeme. Teraz už vieme, že to sú často drobnosti, ktoré rozhodujú. Preto napríklad nožičky od vane balíme do špeciálnych farebných fólií, aby ste ich pri vybaľovaní ľahko našli a nestávalo sa (ako mnohokrát), že budú vyhodené spoločne s obalovým materiálom :-). V priebehu rokov sme vytvorili tiež našu vlastnú špeciálnu „drevenú striešku“, ktorú umiestňujeme na krehké a nadrozmerné zásielky. Vďaka tomuto „nápaditému riešeniu“ nemôže prepravca na túto zásielku naskladať ďalší tovar, a tým vami objednané krehké predmety akokoľvek počas prepravy poškodiť.

Od 299 € u nás máte dopravu zadarmo na všetko

Expedícia kúpeľňového vybavenia zo skladu v Moste

Cenu dopravy máme nastavenú od 7 € do 16 € v závislosti od hmotnosti tovaru a jeho náročnosti na prepravu. Konečná suma sa tak určuje podľa typu tovaru a typu prepravcu. Pri nákupe nad 299 € máte vždy dopravu zadarmo. Pokiaľ za tovar zaplatíte vopred bankovým prevodom, získate navyše extra zľavu -3 %. Celý expedičný proces sme dokázali vyladiť tak, aby sa k vám aj tá najnáročnejšia a najväčšia zásielka dostala rovnako rýchlo ako klasické malé balíčky, teda do 1 – 2 pracovných dní od odoslania. Doprava na Slovensko trvá maximálne 3 pracovné dni.

Pred expedíciou vás vždy kontaktujeme

Zákaznícky servis kúpeľňového štúdia v Moste Svet kúpeľne

Pri absolútnej väčšine objednávok, či už sú malé, alebo veľké, kontaktujeme vás, našich zákazníkov, ešte pred expedíciou. Vďaka tomu s vami skontrolujeme stav objednávky a spresníme presný termín dodania. Všetky naše sklady sme dokázali technologicky a logisticky vzájomne prepojiť. Vďaka tomu sme schopní obratom expedovať veľkú časť z nášho celkového počtu cca 100 000 skladových položiek. Našou prioritou je to, aby ste mali objednaný tovar u seba doma do 1 – 2 dní od objednávky.

Na konci musí byť vždy spokojný zákazník

Expedícia kúpeľňového vybavenia zo skladu v Moste

Každý deň pre vás zabalíme bezmála 200 objednávok a ku každej z nich pristupujeme celkom individuálne, rovnako, ako keď sme začínali. Tento prístup je pre nás kľúčový a nikdy sa na ňom nič nemení. Záleží nám na tom, aby bol tovar zabalený zakaždým absolútne perfektne, dorazil k vám rýchlo a hlavne v poriadku. Preto náš proces expedície neustále vylepšujeme a modernizujeme. To najdôležitejšie zostáva nemenné od začiatku nášho podnikania – na konci celého procesu to musíte byť zakaždým vy, náš zákazník, ktorý je spokojný a vie, že sa na nás môže bez ohľadu na situáciu vždy spoľahnúť.

Načítavam...