O nás


Už viac ako 20 rokov pomáhame našim zákazníkom k vysneným kúpeľniam. Prevádzkujeme úspešný e-shop s približne 100 000 položkami kúpeľňového tovaru, a to tak na českom, ako aj na slovenskom trhu. V online svete nás nájdete tiež na predajnom kanáli MALL.cz. K dispozícii sme vám aj v kamennej predajni u nás v Moste. 

Ako to všetko začalo?

Naše prvé krôčiky sa datujú od roku 1997. Prvé podnikanie bolo v realizáciách kúpeľní. Ale už o rok neskôr sme otvorili prvú predajňu. Nebolo to nič veľké. V podstate šlo len o pracovný stôl s niekoľkými výstavnými stojanmi s batériami. Bol to ale náš začiatok.

Počas nasledujúcich rokov sa predajňa dvakrát sťahovala a dnes už môžeme s hrdosťou povedať, že vlastníme moderné kúpeľňové štúdio a sklady s rozlohou viac ako 2 000 m².

Čo bolo ďalej alebo cesta k e-shopu

Netrvalo dlho a sťahovali sme sa ešte raz, to už bolo naposledy. Nové priestory, do ktorých sme sa presťahovali v roku 2009, nám zaistili perfektné zázemie vrátane moderného veľkého skladu. Vďaka nemu sa u nás zrodila myšlienka presunúť časť nášho podnikania na internet.

Všetko sme dôkladne pripravili, premysleli a od roku 2011 túto myšlienku realizujeme a stále vylepšujeme. Dnes máme spolu dva e-shopy, jeden český a druhý slovenský. Oba naše e-shopy neustále zdokonaľujeme a v Česku aj na Slovensku dnes patríme medzi popredných hráčov on-line predaja kúpeľní.
Naše služby sme postupne rozšírili o veľkoobchodný predaj a počet partnerov, ktorých zásobujeme, sa každoročne zvyšuje.

Postupom času a vďaka realizovanému množstvu obchodovaného tovaru sme sa stali jedným z najväčších dodávateľov sanitárnej techniky CERSANIT v Českej republike. Na to sme naozaj pyšní.

Úspechy, ktoré nás tešia

Zameraní na užší sortiment sa nám vyplatilo, čo nám potvrdzuje ocenenie APEK – certifikovaný obchod, ktoré sme dostali už v roku 2015. Na prvom mieste je pre nás samozrejme spokojnosť našich zákazníkov. Preto si veľmi ceníme pozitívne recenzie na webovom portáli Heureka.cz. Vďaka vašim hlasom sme sa na Heuréke niekoľkokrát stali finalistom súťaže Shop roka. Na Slovensku sme dokonca dvakrát zvíťazili.

Všetky tieto ocenenia sú pre nás hnacím motorom na to, aby sme sa ešte viac zlepšovali. Rozvíjame naše e-shopy a sme tu pre vás tiež na sociálnych sieťach. Nájdete nás na Instagrame aj na Facebooku. Vo firemných farbách, v modrobielom rozhraní, spravujeme skupinu „MOJA KÚPEĽŇA – Užitočné rady a zdieľanie skúseností z oblasti kúpeľní“, ktorá patrí k najväčším a najnavštevovanejším v Českej republike.

Sme tu pre vás, našich zákazníkov, viac ako 20 rokov a naša práca nás stále baví. Každý deň, každú hodinu, každú minútu sa snažíme odvádzať maximálne úsilie, aby sme v tom, čo robíme, boli najlepší a vy ste sa na nás mohli vždy spoľahnúť.

Prezrieť získané certifikáty

Načítavam...