Sprchový kout je vyroben z odolného tvrzeného skla o tloušťce 6 mm, které zajišťuje strukturální stabilitu a bezpečnost používání. Sklo je opatřeno ochranným hydrofobním povlakem CleanPro, který účinně zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot. Kovový pant v jedné rovině se sklem zevnitř sprchového koutu slouží ke zvedání a spouštění dveří, což prodlužuje životnost těsnění. Inovativní mechanismus pantů umožňuje zabrzdění dveří při otevření v úhlu 90°, což poskytuje ochranu před náhodným nárazem. Oboustranné rukojeti vyrobené z vysoce kvalitního kovu kombinují odolnost a funkčnost. Nastavitelný nástěnný profil poskytuje větší flexibilitu instalace, protože je vhodný pro použití na nerovných stěnách. Magnetické těsnění a prahová lišta zabraňují úniku vody ven z kabiny a zajišťují tak nejvyšší úroveň těsnosti. Rohový sprchový kout pětiboký. Pravé provedení. Výklopné dveře s bodovými panty. Profily v lesklé zlaté barvě. Průhledné sklo. Výška je 195 cm. Sprchový kout lze instalovat se sprchovou vaničkou nebo přímo na podlahu. K dispozici je široká škála liniových žlabů a sprchových vaniček, které lze kombinovat se sprchovým koutem, což umožňuje volnost konfigurace.
Parametry
| Úprava skla | Cleanpro |
|---|---|
| Hĺbka | 80 cm |
| Bezpečnostné sklo | transparentní |
| Výška | 195 cm |
| Materiál | sklo, kov |
| Farba | zlato |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Šírka | 80 cm |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
