Ako sa starať o výrobky

Ako sa starať o kuchynský drez

07/10/2023
Pri správnej starostlivosti a dodržiavaní tipov na údržbu si môžete svoj drez užívať ešte dlhšie. Používajte mäkké hubky alebo handričky Neodporúčame najmä čistenie hrubými hubami, drôtenkou, čistiacimi prostriedkami na striebro alebo abrazívnymi p… (Čítať viac)

Údržba odtokového žľabu a roštu

07/10/2023
Žľab pravidelne kontrolujte a čistite. Odpadový systém je vďaka sifónu možné čistiť ako mechanicky (až do stúpačky) tak aj chemicky. POZOR na konštrukciu žľabu nesmie byť chémia použitá. Údržba sa vykonáva bežnými umývacími a čistiacimi prostriedkami… (Čítať viac)

Ako sa starať o sprchové kúty

05/04/2023
Každý výrobca sprchovacích kútov a dverí má vlastný spôsob ako sa ich výrobkom venovať. Čo výrobca, to iný materiál a technológia, je teda nutné sa riadiť ich návody. Zamerali sme preto na niekoľko základných pravidiel na čistenie a údržbu, ktoré pla… (Čítať viac)

Ako sa správne starať o kúpeľňový nábytok

13/02/2023
Ako sa správne starať o kúpeľňový nábytok Aby vám kúpeľňový nábytok vydržal čo najdlhšie, je potrebné mu venovať potrebnú starostlivosť a pozornosť. Správnou starostlivosťou môžete znateľne predĺžiť jeho životnosť. V prvom rade je dôležité pri zari… (Čítať viac)

Ako sa starať o kúpeľňové a kuchynské batérie

01/02/2023
Kvalitná a pravidelná starostlivosť o vodovodné batérie predlžuje nielen jej funkčnosť, ale dodáva aj svieži vzhľad. Moderné batérie sa vyrábajú z veľmi rôznorodých materiálov, aby vyhoveli požiadavkám na dizajn aj funkčnosť. Poďme sa teda pozrieť, a… (Čítať viac)

Ako sa starať o ložiskové pojazdy

01/02/2023
Pri sprchovacích kútoch, ktoré majú dvere s posuvným mechanizmom, sú ložiskové kolieska/pojazdy neoddeliteľnou súčasťou výrobku. Práve ich zlá údržba je najčastejšou poruchou, a preto sa pozrieme ako na to. Zde prikladáme odkaz, ako sa starať o kúty … (Čítať viac)

Odstránenie vodného kameňa zo sprchovej hlavice

31/01/2023
Pri čistení kúpeľne by človek nemal zabúdať ani na dažďové sprchy alebo sprchové hlavice. Správna starostlivosť bude prinášať radosť pri sprchovaní veľmi dlho. Čo znamená „správna“? To všetko teraz popíšeme. Vyhrajte nad vodným kameňom a vyhnite sa … (Čítať viac)

Ako sa starať o umývadlo?

23/12/2022
Kto by si nechcel umývať ruky v čistom umývadle. Lesknúce sa umývadlo bez nánosu vodného kameňa, bez hrdze a prilepených vlasov je vraj vizitkou každej gazdinej a ženy. Ako docieliť to, aby práve vo vašej kúpeľni stálo umývadlo bez škvrnky? Poradíme … (Čítať viac)


Načítavam...