REA

Značka REA debutovala na poľskom trhu v roku 1993. Odvtedy v reakcii na vaše potreby dopĺňame našu ponuku o nové, vysoko kvalitné a módne výrobky. Špecializujeme sa na výrobu a dovoz tovaru v oblasti kúpeľňového a kuchynského vybavenia. Na základe mnohoročných skúseností zaručujeme, že všetky naše výrobky sú stopercentne bezpečné pre zdravie a mimoriadne funkčné. Ako hlavný cieľ sme si stanovili plnú spokojnosť zákazníkov, ktoré dosahujeme prostredníctvom vysoko kvalitných produktov a cenovej ko… (celý popis)

Značka REA debutovala na poľskom trhu v roku 1993. Odvtedy v reakcii na vaše potreby dopĺňame našu ponuku o nové, vysoko kvalitné a módne výrobky.

Špecializujeme sa na výrobu a dovoz tovaru v oblasti kúpeľňového a kuchynského vybavenia. Na základe mnohoročných skúseností zaručujeme, že všetky naše výrobky sú stopercentne bezpečné pre zdravie a mimoriadne funkčné. Ako hlavný cieľ sme si stanovili plnú spokojnosť zákazníkov, ktoré dosahujeme prostredníctvom vysoko kvalitných produktov a cenovej konkurencieschopnosti, vďaka čomu dokážeme uspokojiť dnešné potreby trhu a vysoké požiadavky našich zákazníkov.

V našej ponuke nájdete výrobky, ktoré doplnia a zariadia každý interiér.

Aby sme uspokojili tie najsofistikovanejšie chute a očakávania našich zákazníkov, sme vždy otvorení návrhom a návrhom. S ohľadom na najnovšie trendy v dekorácii interiérov as ohľadom na pohodlie používania a realitu trhu každý mesiac zavádzame nové produkty v jednotlivých oddeleniach.

Dnes je REA jednou z najznámejších značiek v Poľsku a má vlastné sklady s celkovou plochou približne 30 000 m2, výskumné laboratórium LAP a viac ako 1 000 stálych veľkoobchodných zákazníkov. V priebehu rokov sme získali plné uznanie a dôveru našich klientov a radi by sme vás dnes pozvali na spoluprácu. Spoločne dokážeme viac ...Zboží značky REA

REA - Sprchový set chrómovaný (REA-P4520) Skladom 1 ks

REA - Sprchový set chrómovaný (REA-P4520)

16,00 €
REA - Prístěnný profil Best (REA-K1304) Skladom 3 ks

REA - Prístěnný profil Best (REA-K1304)

19,90 €

Stránka:
Načítavam...