Oválna voľne stojace retro vanička Otylia MINI (MERANO MINI), ktorá je určená pre kúpanie bábätiek. Vanička sa vyrába v jednom rozmere, nožičky sú v dvoch farebných variantoch (biela alebo čierna farba). Krásna pevná vanička z prvotriedneho sanitárneho kompozitu (akrylátu). Vanička nemá odtok.
Symetricky oválna voľne stojace retro vanička Otylia MINI (MERANO MINI) sa vyrába v rozmere 85 × 47 cm v štandarde v bielej farbe. Ďalej je vaňu možné dodať aj v ďalších farbách za príplatok (čierna, podľa vzorkovníka RAL). Oblé tvary, robustný a kompaktný vzhľad s výrazným horným okrajom vane. Vďaka hmotnosti je manipulácia s vaňou veľmi jednoduchá. Akrylátový povrch vane umožňuje jeho jednoduchú údržbu. Vanička nemá odtok vody.
Rozmer voľne stojace vaničky:- 850 × 470 mm, objem 10 l
- Sanitárny kompozit (akrylát)
- biela farba
- Čierna (príplatok 50% k cene za bielu farbu)
- Farba podľa vzorkovníka RAL (príplatok 150% k cene za bielou farbou)
(GT)
Parametry
| Farba | Černá,Bílá |
|---|---|
| Materiál | Sanitární akrylát |
| Objem | 10 l |
| Zodpovednosť za vady | 10 let |
| Dĺžka | 80 cm |
| Šírka | 47 cm |
| Výška | 29,5 cm |
| Tvar | Volně stojící |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
