HOPA

Spoločnosť HOPA CZ, sro, vznikla v roku 1997 a už niekoľko rokov patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a dodávateľov sanitárnej techniky na našom trhu. Spoločnosť sa dlhodobo teší dobrému menu, a to predovšetkým vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov i poskytovaných služieb, plneniu dodacích termínov a ústretovému prístupu k svojim zákazníkom. Dôraz je samozrejme kladený aj na kvalitný záručný a pozáručný servis. V roku 2004 potom spoločnosť HOPA získala medzinárodný certifikát kvality ISO 9001:… (celý popis)

Spoločnosť HOPA CZ, sro, vznikla v roku 1997 a už niekoľko rokov patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a dodávateľov sanitárnej techniky na našom trhu. Spoločnosť sa dlhodobo teší dobrému menu, a to predovšetkým vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov i poskytovaných služieb, plneniu dodacích termínov a ústretovému prístupu k svojim zákazníkom. Dôraz je samozrejme kladený aj na kvalitný záručný a pozáručný servis. V roku 2004 potom spoločnosť HOPA získala medzinárodný certifikát kvality ISO 9001:2001 .

Značka HOPA sa stala synonymom pre moderné vybavenie kúpeľní. Jednotlivé výrobky - sprchové kúty, vane, batérie a ďalšie - sú navrhované talianskymi dizajnérmi, kombinujú v sebe krásu, eleganciu aj komfort. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, záruka je tak až 20 rokov. Z radu výrobkov HOPA si tak vyberú aj tí najnáročnejší klienti, pomer ceny a kvality je pritom však stále veľmi priaznivý.

Ponuka kúpeľňového vybavenia spoločnosti HOPA je v súčasnosti tvorená viac ako 500 produktmi . Ide o vane, sprchové kúty, kúpeľňové batérie, nábytok, vaňové a sprchové zásteny, umývadlá, toalety, infrasauny, parné sprchové boxy a masážne panely či hydromasážne systémy.

Zo širokej ponuky spoločnosti HOPA si zákazníci môžu vybrať u viac ako 700 predajných partnerov v celej Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a Poľsku . Vďaka skladovacej ploche väčšej ako 5 000 m² môžu byť výrobky HOPA dodávané vo veľmi krátkych dodacích lehotách. Spoločnosť HOPA disponuje vlastným vozovým parkom, ktorý umožňuje dodanie bez zbytočných omeškaní spojených s prepravou a súčasne zaručuje, že tovar počas prepravy nebude poškodený.

Maximálna spokojnosť zákazníkov zaisťuje vlastnú sieť servisných technikov s pôsobnosťou po celej Českej republike. Aj v malom percente prípadov, kedy dochádza k oprávneným či neoprávneným reklamáciám produktov spoločnosti HOPA, je cieľom nájsť obojstranne výhodné riešenie.

Okrem výroby sanitárnej techniky sa spoločnosť HOPA venuje aj výrobe predmetov zo špeciálnych plastov. Tieto výrobky sú určené pre interiéry – najmä vo výrobe a predaji zhrňovacích dverí a plastových obkladov je spoločnosť lídrom na slovenskom trhu. Medzi ďalšie výrobky spoločnosti patrí široký sortiment parapetov, terasové dosky a veľmi obľúbené čalúnenie dverí.

Spoločnosť HOPA je česko-slovenskou spoločnosťou, ktorá si zakladá na vysokej kvalite výrobkov a zákazníckeho servisu, a to pri zachovaní stále priaznivej ceny. Kvalitné výrobky a spokojní zákazníci, to je HOPA.Zboží značky HOPA

HOPA - Hranatý vývod zo steny (BAPG3008) Skladom 1 ks

HOPA - Hranatý vývod zo steny (BAPG3008)

18,00 €
HOPA - Sprchová zástena NOVA POINT (BOXNOVA01) Skladom u dodávateľa 10 ks

HOPA - Sprchová zástena NOVA POINT (BOXNOVA01)

89,63 €

Stránka:
Načítavam...