Asymetrická voľne stojaca vaňa AVITA NEW v populárnej bielej lesklej farbe , ktorá je určená pre inštaláciu do priestoru, alebo do rohu k stene. Vaňa má robustnú konštrukciu a jemný moderný dizajn . Vaňa je vyrobená z kvalitného sanitárneho akrylátu . Vďaka tomu má praktickú hmotnosť a je dostatočne pevná . Výhodou je jednoduchá inštalácia, nie je nutné podmurovanie ani obklad vane . Súčasťou vane je aj odtokový systém click-clack so štrbinovým prepadom vo farbe chróm .
Vaňa v ľavom/pravom prevedení na montáž do rohu AVITA NEW v bielej lesklej farbe sa Vám odmení pocitom vysokého komfortu . Budete ležať v kúpeli a okolo Vás bude dosť miesta, nič Vás nebude obmedzovať. Vaňa aj vonkajší plášť tvoria kompaktný celok . Vaňa sa dodáva v žiarivo bielej lesklej farbe . Hladký povrch umožňuje jeho ľahkú údržbu. Vaňu netreba obmurovať a obkladať a súčasťou vane je aj kvalitná odtoková súprava (systém so štrbinovým prepadom ).
Rozmer voľne stojacej vane:- 170 × 80 x 65 cm, objem 260 l
- Sanitárny akrylát
- Biela lesklá farba
ZÁRUKA 2 roky
(GT)
Parametry
| Farba | Bílá lesklá |
|---|---|
| Druh | Volně stojící |
| Materiál | Sanitární akrylát |
| Objem | 270 l |
| Rozmer | 170 × 80 |
| Výbava | S nožičkami |
| Séria | Luxury |
| Zodpovednosť za vady | 2 roky |
| Prevedenie | Pravé |
| Výrobca | HOPA Koupelny |
| B | 80 cm |
| C | 65 cm,58 cm |
| A | 170 cm |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
