Liatinová vaňa CONTINENTAL 160x70 s antislip, biela (A212912001)
- dĺžka: 1600 mm
- šírka: 700 mm
- hĺbka: 400 mm
- objem k okraju prepadu: 170 l / kapacita v litroch je približná /
Liatinová obdĺžniková vaňa CONTINENTAL s protišmykovým prevedením antislip, biela.
Vaňa je bez nožičiek a výpuste, to je možné doobjednať.
(GT)Parametry
| Farba | bílá |
|---|---|
| Charakter | vana |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Inštalácia | obezdění nebo zapuštění |
| Materiál | 5,5 mm litina, 1,5 mm smalt |
| Séria | CONTINENTAL |
| Šírka | 700 mm |
| Výbava | bez nožiček a výpusti |
| Výška | 420 mm |
| Poznámka | Vana bez doplňků (madla, panel ,podhlavníky apod.) |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
