Rio štvrťkruhový sprchovací kút 80x80, sklo grafit, chróm ( 863-080-080-01-40 )
Štvrťkruhový sprchovací kút z kolekcie Mexen RIO. Funkčný posuvný kút so spoľahlivými valčekmi, ktoré zaručujú plynulé a tiché posúvanie. Povlak na skle uľahčuje ich čistenie, takže si môžete dlhšie užívať dokonale čisté sklo. Sprchovací kút má tvrdené, bezpečnostné sklo o hrúbke 6 mm a povrchové prvky sú vyrobené z nerezového materiálu pokrytého povrchovou úpravou. Hliníkový profil s prahom, zaručuje dokonalú tesnosť.
Sklo posuvných dverí do sprchového kúta ľahko vyčistíte
Tvrdené sklo výrobca opatril ochrannú nano technológiou Easy Clean , ktorá umožňuje veľmi jednoduché čistenie. používať stierku , ktorá zamedzí usychaniu kvapôčok na skle a vzniku nevzhľadného matného vzhľadu.
- dekorované sklo /grafit/
Sprchová vanička štvrťkruh 80x80 cm čierna (41708080 )
Sprchová vanička Mexen FLAT bola vyrobená zo sanitárneho akrylátu najvyššej kvality. Vyznačuje sa trvanlivosťou, odolnosťou proti poškriabaniu, sfarbeniu a elegantným, dokonale hladkým povrchom. môže byť namontovaná priamo na podlahu. každej kúpeľne bez ohľadu na jej veľkosť a dekor. Spodná časť sprchovej vaničky bola navyše vystužená sklenenými vláknami a HDF, čo je nielen odolné, ale taktiež zaručuje bezpečnosť pri kúpaní.
- veľkosť: 80x80x5 cm
- tvar: štvrťkruh, SLIM
- rádius: 550
- materiál: sanitárny akrylát
- priemer odtoku: 90 mm
- vrátane sifónu čistiteľným zhora, chrómová zátka
(GT)
Parametry
| Hĺbka | 80 |
|---|---|
| Profil | Chrom |
| Šírka | 80 |
| Hrúbka výplne | 6 mm |
| Typ | Půlkruh |
| Výplň | Grafit |
| Výška | 190 cm |
| Váha | Černá |
| Séria | Rio |
| Prevedenie | Posuvné |
| EAN | 5907709166004 |
| Kód | 863-080-080-01-40-4170 |
| Ochranný povrch | Ano |
| Šírka otvoru | 385 |
| Bezpečnostné sklo | Ano |
| Výška vaničky | 5 cm |
| AKLIMATIZÁCIA | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Inštalačný rozmer | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Inštalácia | Univerzální |
| Výrobca | Mexen |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
