MEXEN/S

DIZAJN - MODERNOSŤ - UNIVERZÁLNY Nová poľská značka špecializujúca sa na dizajn a výrobu vybavenia kúpeľní a toaliet. Napriek tomu, že fungujeme krátko, tak to už ocenili ľudia, ktorí hľadajú moderné, komplexné riešenie. Pre výrobcov je dôležité, aby produkty, ktoré navrhuje, boli prispôsobené očakávaniam zákazníkov a boli v súlade so štandardmi moderného trhu. Starostlivo načúvajú aktuálnym potrebám záujemcov o ponuku a na základe toho vytvárajú kúpeľňové vybavenie Mexen. Zameriavajú sa na diza… (celý popis)

DIZAJN - MODERNOSŤ - UNIVERZÁLNY

Nová poľská značka špecializujúca sa na dizajn a výrobu vybavenia kúpeľní a toaliet. Napriek tomu, že fungujeme krátko, tak to už ocenili ľudia, ktorí hľadajú moderné, komplexné riešenie. Pre výrobcov je dôležité, aby produkty, ktoré navrhuje, boli prispôsobené očakávaniam zákazníkov a boli v súlade so štandardmi moderného trhu. Starostlivo načúvajú aktuálnym potrebám záujemcov o ponuku a na základe toho vytvárajú kúpeľňové vybavenie Mexen. Zameriavajú sa na dizajn, modernosť a všestrannosť.

TRENDY KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY

Podľa nášho názoru sú dokonalé kovania tie, ktoré zdobia kúpeľňu a umožňujú jej usporiadanie mnohými spôsobmi. Naša ponuka zahŕňa sprchové kabíny, sprchové sety, sprchové vaničky, batérie, kúpeľňovú keramiku, vane, podomietkové rámy, lineárne odtoky, sifóny a mnoho ďalšieho. Všetky tieto výrobky boli navrhnuté dizajnérmi, ktorí poznajú najnovšie trendy, a sú vyrábané s dôrazom na tie najmenšie detaily. Umožní vám vkusne vyzdobiť interiér bez ohľadu na to, či dávate prednosť klasickému štýlu alebo sa zameriavate na moderné formy. Široký výber modelov a možnosť ich prispôsobenia individuálnym potrebám znamená, že s nami si ľahko zariadite kúpeľňu svojich snov.

VYSOKO KVALITNÉ KOVANIE

Na výrobu našich tvaroviek používame iba tie najkvalitnejšie materiály, ako je extrémne silné tvrdené sklo odolné proti poškodeniu, pokryté ochranným náterom sanitárna keramika, kovy odolné proti korózii a vysoko kvalitné materiály. Zameriavame sa na moderné riešenie, vďaka ktorým naše tvarovky nielen esteticky vyzerajú a vyznačujú sa trvanlivosťou, ale sú aj maximálne funkčné. Naše skryté rámy zaručujú riadnu prevádzku sanitárnych zariadení po mnoho rokov, toalety sú vybavené pomaly sa zatvárajúcimi tichými doskami, zatiaľ čo sprchové kabíny a vane poskytujú vďaka svojmu ergonomickému dizajnu a vybaveniu charakteristickému pre jednotlivé modely najvyšší komfort kúpania.

ATRAKTÍVNE CENY

Našim cieľom je osloviť všetkých zákazníkov, ktorí si chcú kúpiť moderné, funkčné a štýlové kovanie, preto dbáme na to, aby sme ich pri zachovaní najvyššej kvality produktov mohli ponúkať lacno. Vybavenie kúpeľní Mexen je univerzálne, pretože je cenovo dostupné a teda dostupné pre všetkých zákazníkov, ale aj vďaka svojmu dizajnu. Navrhujeme armatúry s prihliadnutím na aktuálne trendy a nápady v oblasti interiérového dizajnu, ktoré sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie, ale nezabúdame, že kúpeľňové armatúry sa nakupujú roky. Preto vyvažujeme módny dizajn s osvedčenými, klasickými riešeniami, čím získavame kovanie, ktoré vyzerá rovnako elegantne počas celej doby ich používania. Srdečne vás pozývame, aby ste sa zoznámili s našou ponukou!Zboží značky MEXEN/S


Stránka:
Načítavam...