Rio štvrťkruhový sprchovací kút 80x80, sklo grafit, chróm ( 863-080-080-01-40 )
Štvrťkruhový sprchovací kút z kolekcie Mexen RIO . Funkčný posuvný kút so spoľahlivými valčekmi, ktoré zaručujú plynulé a tiché posúvanie. Povlak na skle uľahčuje ich čistenie, takže si môžete dlhšie užívať dokonale čisté sklo. Sprchovací kút má tvrdené, bezpečnostné sklo o hrúbke 6 mm a povrchové prvky sú vyrobené z nerezového materiálu pokrytého povrchovou úpravou. Hliníkový profil s prahom, zaručuje dokonalú tesnosť..
Sklo posuvných dverí do sprchového kúta ľahko vyčistíte
Tvrdené sklo výrobca opatril ochrannú nano technológiou Easy Clean , ktorá umožňuje veľmi jednoduché čistenie. používať stierku , ktorá zamedzí usychaniu kvapôčok na skle a vzniku nevzhľadného matného vzhľadu.
- dekorované sklo /grafit/
Sprchová vanička štvrťkruh 80x80, biela ( 47108080 )
Sprchová vanička Mexen RIO bola vyrobená zo sanitárneho akrylátu . Hodí sa do každej kúpeľne bez ohľadu na jej veľkosť a dekor.
- veľkosť: 80x80x14 cm
- farba: biela
- tvar: štvrťkruh
- rádius: 550
- materiál: sanitárny akrylát
- vystužené dno
- priemer odtoku: 50 mm
- vrátane sifónu čistiteľným zhora, chrómová zátka
(GT)
Parametry
| Hĺbka | 80 |
|---|---|
| Profil | Chrom |
| Šírka | 80 |
| Hrúbka výplne | 6 mm |
| Typ | Půlkruh |
| Výplň | Grafit |
| Výška | 190 cm |
| Váha | Bílá |
| Séria | Rio |
| Prevedenie | Posuvné |
| EAN | 5907709166165 |
| Kód | 863-080-080-01-40-4710 |
| Ochranný povrch | Ano |
| Šírka otvoru | 485 |
| Bezpečnostné sklo | Ano |
| Výška vaničky | 14 cm |
| AKLIMATIZÁCIA | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Inštalačný rozmer | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Výrobca | Mexen |
| Inštalácia | Univerzální |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
