MEXEN/S - Helios radiátor + vykurovacia tyč 800 x 500 mm, 300 W, zlatá (W103-0800-500-2300-50)
Skladom u výrobcu 37 ks
MEXEN / SET - Odoslanie je možné za 10 - 12 pr. dní / doručenie 2 - 3 pr. dni od odoslania
Pri platbe prevodom 3 % zľava
MEXEN/S
Kód: W103-0800-500-2300-50
EAN: 5905315234155
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Zodpovednosť za vady: 24 měs.
Technické dáta: Výška: 800 mm Šírka: 500 mm Hĺbka: 54 mm Farba: Zlatá Materiál: oceľ Vykurovací výkon: 300W Počet vykurovacích tyčí: 15 Celková dĺžka ohrievača: 426 mm Dĺžka vykurovacieho telesa: 310 mm Dĺžka napájacieho kábla: 1,5m Prevádzkové napä… (celý popis)
Potrebuje poradiť s výberom?
Poradíme Vám
Nechajte nám na seba číslo a my Vám zavoláme späť.
Prečítajte si naše zásady pre spracovanie osobných údajov.
Technické dáta:
Výška: 800 mm
Šírka: 500 mm
Hĺbka: 54 mm
Farba: Zlatá
Materiál: oceľ
Vykurovací výkon: 300W
Počet vykurovacích tyčí: 15
Celková dĺžka ohrievača: 426 mm
Dĺžka vykurovacieho telesa: 310 mm
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5m
Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
Stupeň krytia: IP44
Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
Dodatočná ochrana proti chodu na sucho
Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu radiátora
Vysoko kvalitný, odolný náter odolný proti korózii
Pre správnu funkciu musí byť radiátor naplnený vodou alebo zmesou vody, napr. s glykolom
Sada obsahuje: závesy, montážnu sadu a záslepky
Funkcia radiátora:
- Sensitive umožňuje nastaviť teplotu v rozmedzí 40 ° C-65 ° C
- Comfort má možnosť sušenia, ktorá umožňuje nastaviť teplotu ohrevu na zvolenej hodinovej stupnici
- Detská poistka umožňuje uzamknúť ovládač kúrenia
(GT)
Parametry
Farba Zlatý
Druh nástěnná
Hĺbka 54
Materiál Nerez
Šírka 500
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 800 mm
Séria Helios
EAN 5905315234155
Kód W103-0800-500-2300-50
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Inštalácia Univerzální
Výrobca Mexen
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
Druh nástěnná
Hĺbka 54
Materiál Nerez
Šírka 500
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 800 mm