Čelný panel ku štvorcovej vaničke z liateho mramoru KERMEN . Doplňte svoju vaničku unikátnym čelným panelom a už nemusíte riešiť obloženie vaničky a utrácať za remeselníkov. Panel z prvotriedneho akrylátu . Povrchová úprava GELCOAT pre maximálne jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť proti poškodeniu.
Akrylátový čelný panel určený pre štvrťkruhovú vaničku KERMEN. Veľmi praktické riešenie, bez nutnosti obkladania vane. Veľmi jednoduchá inštalácia. Použité prvotriedne materiály zaisťujú vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu.
Čelný panel k vaničke z liateho mramoru KERMEN: Materiál:- sanitárny akrylát, povrch GELCOAT
- štvorec, 90 x 90 x 10 cm
- štvorec, 100 x 100 x 10 cm
(GT)
Parametry
| Farba | Bílá lesklá |
|---|---|
| Materiál | Sanitární akrylát |
| Tvar | Čtvercový |
| Séria | KERMEN |
| Zodpovednosť za vady | 5 let |
| Výrobca | HOPA Koupelny |
| B | 90 cm,100 cm |
| C | 10 cm |
| A | 90 cm,100 cm |
| Poznámka | HOPA Koupelny |
| Výška | 10 cm |
| Hĺbka | 10 |
| Šírka | 90100 |
| Kód | VANKKER9090CP |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
