!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!
Asymetrická vana NAPOLI je svým specifickým tvarem vhodná spíše do menších a středních koupelen. Tato akrylátová vana nezabere mnoho prostoru v koupelně, jako rohové vany, ale zároveň poskytuje srovnatelný vnitřní prostor. Dopřejte si tak maximální komfort, díky asymetrické vaně s praktickým sedátkem a elegantním prolisům, i v malé koupelně. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.
!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!
Asymetrická vana NAPOLI klasického tvaru poskytuje dostatek prostoru pro relaxační koupel.
Nožičky k vaně je nutné dokoupit.
Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěn Olsen Spa a užívejte si jen výhody.
Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových baterií, sprchových růžic, držáků ručních sprch, madel a ostatních doplňků pro váš maximální komfort.
Přednosti asymetrické vany Hopa NAPOLI:
- Materiál: akrylát
- Antibakteriální úprava povrchu - snadná údržba
- Dokonale anatomicky řešený vnitřní prostor a prolisy na vnitřních stranách
- Odtok a přepad situován středem
- Asymetrická vana se sedátkem
- Dostupné PRAVÉ provedení vany
Rozměry van:
- 150 × 100 cm, objem 150 l
- ZÁRUKA 10 LET
Parametry
| Farba | Bílá |
|---|---|
| Materiál | Sanitární akrylát |
| Zodpovednosť za vady | 10 let |
| Objem | 150 l |
| Variant | 1500 x 1000 mm, objem 150 l |
| Typ | Pravé |
| Tvar | Asymetrická |
| Dĺžka | 150, 160, 170 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Prevedenie | Univerzální |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
