SANELA

SANELA spol. s ro je popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky. Hlavným cieľom spoločnosti je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Spoločnosť bola založená v roku 1997 v Lanškroune, kde vlastní výrobný závod. V súčasnej dobe ponúka výrobný program široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané na sociálnych zariadeniach vo verejnom… (celý popis)

SANELA spol. s ro je popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky. Hlavným cieľom spoločnosti je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky.

Spoločnosť bola založená v roku 1997 v Lanškroune, kde vlastní výrobný závod. V súčasnej dobe ponúka výrobný program široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané na sociálnych zariadeniach vo verejnom i privátnom sektore av gastronomických prevádzkach.

Kostru výrobného sortimentu spoločnosti tvoria:

 • automatické splachovače pisoárov a toaliet
 • automatické umývadlové batérie
 • automatické ovládanie spŕch
 • nerezové umývadlá a drezy
 • nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC
 • nerezové žľaby a výlevky
 • nerezové doplnky
 • produkty z nerezu vyrábané podľa požiadavky zákazníka

Všetky výrobky sú navrhnuté a vyrábané v súlade so systémom riadenia kvality ISO 9001:2000, spĺňajú požiadavky európskych i mimoeurópskych noriem. Spoločnosť poskytuje na všetky výrobky 2-ročnú záruku.

Kľúčovými aspektmi úspechu spoločnosti na trhu sú:

 • kompletný sortiment výrobkov
 • použité technologické poznatky a postupy
 • kvalita spracovania
 • podpora predaja (úzka spolupráca s odbornými veľkoobchodmi, projekčnými kanceláriami, montážnymi firmami, ale aj individuálny prístup ku konečnému zákazníkovi a jeho potrebám)

Vlastné vývojové oddelenie firmy zaisťuje rozširovanie ponúkaného sortimentu a spoločnosť tak môže rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov. Sanela venuje značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky úplne ojedinelým. Jedná sa predovšetkým o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou a „antivandalovým prevedením“. Ďalší nový princíp tzv. "inteligentného" senzora je využitý pri všetkých výrobkoch s optoelektronickým čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise úžitkového vzoru. Napriek všetkým úspechom, ktoré spoločnosť na poli sanitárnej elektroniky dosiahla, pokračujú intenzívne práce na ďalšom zlepšovaní a skvalitňovaní prístupu k spokojnosti zákazníka a rozširovaniu výrobného programu tak, aby bolo možné udržať si vydobyté pozície a posilniť význam obchodnej značky nielen v tuzemsku, ale aj v zahraničí.Zboží značky SANELA

SANELA - Napájecí zdroje Napájací zdroj 230 V AC/24 V DC (SLZ 01Y) Skladom u dodávateľa 10 ks

SANELA - Napájecí zdroje Napájací zdroj 230 V AC/24 V DC (SLZ 01Y)

65,69 €
SANELA - Příslušenství Vtoková armatúra s tesnením (SLA 02) Skladom u dodávateľa 3 ks

SANELA - Příslušenství Vtoková armatúra s tesnením (SLA 02)

11,63 €
SANELA - Nerezová WC WC doska, čierna (SLZN 31C) Skladom u dodávateľa 2 ks

SANELA - Nerezová WC WC doska, čierna (SLZN 31C)

112,94 €

Stránka:
Načítavam...