JIKA

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma v Českej republike postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky. Podľa posledných prieskumov trvalo zostáva pre väčšinu zákazníkov symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokazuje, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom… (celý popis)

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma v Českej republike postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky.

Podľa posledných prieskumov trvalo zostáva pre väčšinu zákazníkov symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokazuje, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe av mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.Zboží značky JIKA

JIKA - Deep WC doska, Antibak, Slim, Slowclose, biela (H8936113000631) Skladom u dodávateľa 2 ks

JIKA - Deep WC doska, Antibak, Slim, Slowclose, biela (H8936113000631)

60,06 €
JIKA - Basic Háčik na uteráky, chróm (H3813A30040001) Skladom u dodávateľa 2 ks

JIKA - Basic Háčik na uteráky, chróm (H3813A30040001)

7,08 €

Stránka:
Načítavam...