Vodovodná batéria drezová stojanková s otočným ústím.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3502
- v ústí SR0107 je namontovaný špeciálny perlátor s označením MA0023
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (ZA109. 0 /4IN)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (ZA109. 5 /4IN)
Túto batériu je možné kombinovať s umývadlovými, vaňovými a sprchovými batériami zo série ZAMBEZI SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu a povrchovú úpravu - 6 rokov
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
Upozornenie:
- na túto batériu nie je možné montovať žiadne sporiace a iné perlátory alebo nádstavce
(GT)
Parametry
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Typ | Dřezová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Otočné rameno | ano |
| Priemer kartuše | 35 mm KA3502E |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Farba | Nikl - kartáčovaná |
| Povrch | Lak |
| Rozmer | 1/2" |
| Výška | 382 mm |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
