CERSANIT BRASCO umývadlová stojanková batéria vysoká čierna so zátkou KLIK-KLAK.
(GT)Parametry
| Ovládanie | páka |
|---|---|
| Farba | černá |
| Charakter | umyvadlová baterie |
| Dĺžka | 40 cm |
| Perlátor | ano |
| Inštalácia | na desku |
| Druh | vysoká |
| Otočné rameno | ne |
| Séria | BRASCO |
| Priemer kartuše | 3,5 cm |
| Termostatická batéria | ne |
| Typ kartuše | keramická |
| Výbava | včetně automatické zátky |
| Výška | 24,9 cm |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
