Set štvrťkruhového sprchovacieho kúta ZARYA s akrylátovou vaničkou ALEX STONE EFFECT. Kút ZARYA vyniká kvalitným spracovaním hliníkového rámu v modernej čiernej matnej farbe , a zaisťuje vďaka magnetickým lištám na hrane dverí dokonalú tesnosť. Pri sprchovaní budete v maximálnom bezpečí vďaka 5mm čírom bezpečnostnom skle.
Samonosná štvrťkruhová sprchová akrylátová vanička ALEX STONE EFFECT s integrovaným čelným panelom s rádiusom R550 . Prvotriedny ABS akrylát zaručuje vysokú odolnosť proti poškodeniu . Povrchová úprava imituje povrch kameňa a je v modernej čiernej farbe. Vanička vrátane integrovaných čelných panelov, bez sifónu .
Set štvrťkruhového sprchovacieho kúta ZARYA s akrylátovou vaničkou ALEX STONE EFFECT vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Komfortné o dklápacie ložiskové pojazdy výrazne uľahčujú údržbu sprchovacieho kúta . Akčný sprchovací kút dodávaný s akrylátovou vaničkou z ALEX STONE EFFECT. Sifón pr. 50 mm nie je súčasťou balenia.
Pozrite sa na ponuku doplnkov pre tento elegantný sprchovací kút . A vybavte si kompletne Vašu novú modernú kúpeľňu. Vyberte si z našej bohatej ponuky sprchových batérií, sprchových ružíc a ich držiakov, sprchových poličiek a prípravkov na jednoduchú údržbu celej vašej kúpeľne.
Prednosti a rozmery setu ZARYA + vanička ALEX STONE EFFECT:- Dizajnové madlá (nerez - čierna matná farba)
- Odklápacie pojazdy pre výrazne uľahčujúcu údržbu
- Magnetické dovieranie dverí
- Rozmer ZARYA: 80 x 80 x 190 cm / 90 x 90 x 190 cm, R 550, šírka vstupu 43 / 54 cm
- Rozmer ALEX STONE EFFECT : 81 x 81 x 16 cm / 91 x 91 x 16 cm, R 550
- Rám ZARYA: hliník v čiernej matnej farbe
- Sklo: bezpečnostné 5mm číre
- Ložiskové pojazdy s vysokou životnosťou výrazne uľahčujúce údržbu, spodné odklápacie
- Montážny rozmer ZARYA: 79 - 81,5 × 79 - 81,5 cm / 89 - 91,5 × 89 - 91,5 cm
- Vanička : samonosná akrylátová bez sifónu
- Priemer otvoru pre sifón - 50 mm
- 3 ROKY kút ZARYA
- 10 ROKOV vanička ALEX STONE EFFECT
(GT)
Parametry
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Profil | Černá |
| Radius | R 550 |
| Tvar | Čtvrtkruhový |
| Výplň | Čiré bezpečnostní sklo 5 mm |
| Pozícia | Univerzální Levé / Pravé |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Vstup | 54 cm,43 cm |
| Séria | ALEX,ZARYA |
| Zodpovednosť za vady | 10 let,3 roky |
| Info | Včetně vaničky |
| B | 90 cm,80 cm |
| C | 206 cm |
| A | 90 cm,80 cm |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
