Závesná umývadlová skrinka MELAR s umývadlom COMO bielej farby s lesklým povrchom a chrómovou úchytkou. Možno inštalovať na stenu alebo s nožičkami, ktoré je možné doobjednať nižšie v súvisiacom tovare.
Jednoduchý dizajn a odolný materiál umývadlovej skrinky MELAR umožňujú pohodlné a ľahké čistenie. Skrinka je dodávaná s dvoma šuplíkmi so systémom tichého zatvárania a praktickými a elegantnými chrómovými madlami. Túto skrinku je možné namontovať na stenu alebo postaviť na podlahu, pokiaľ použijete nábytkové nožičky, ktoré nie sú súčasťou zostavy.
Dodávaná iba skrinka s umývadlom, batériu, výpusť a sifón je potrebné objednať.
(GT)Parametry
| Kód | S801-274 |
|---|---|
| Výrobca | CERSANIT |
| Séria | MELAR, COMO |
| Farba | bílá |
| Prepad | ano |
| Otvor pre batériu | ano |
| Materiál | laminovaná dřevotříska |
| Materiál umývadla | keramika |
| Ovládanie | tiché dovírání |
| Inštalácia | na stěnu nebo s nožičkami /nutno objednat/ |
| Šírka | skříňka 79 |
| Hĺbka | skříňka 44,2 |
| Šírka umývadla | 80 cm |
| Hĺbka umývadla | 45 cm |
| Výška | skříňka 68,5 cm |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
