Vodovodná batéria umývadlová/bidetová stojanková so spŕškou bez otvárania odpadu.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3501
- perlátor je antivápenný MA0010SM
- súčasťou balenia tejto batérie je:
- sprchová kovová hadica MH1502SM - dĺžka 150 cm
- kovová sprcha s tlačidlovým mechanizmom KS0005SM + kovový držiak MD0904SM
- prevedenie stará mosadz
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (napr. SE946. 0 SM)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (napr. SE946. 5 SM)
Túto batériu je možné kombinovať vaňovými a sprchovými batériami zo série SEINA SLEZAK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
Upozornenie:
- vodovodné batérie sa musia po použití uzavrieť pákou, ktorá uzavrie kartušu vo vnútri batérie. Hadica so spŕškou nesmie byť pod stálym tlakom.
(GT)
Parametry
| Farba | Stará mosaz (Bronz) |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Povrch | Lak |
| Rozmer | 1/2" |
| Typ | Umyvadlová/Bidetová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 157 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ne |
| Perlátor | MA0010SM |
| Priemer kartuše | 35 mm KA3501 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Výpust súčasťou | bez výpusti |
| Počet funkcií | 1 |
| Dĺžka hadice [mm] | 1500 |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
