Vodovodná batéria bidetová stojanková s výpustom click-clack.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3501
- súčasťou batérie je kovový výpust click-clack MD0484ZK
- perlátor je antivápenný MA0010ZK
- prevedenie zlatá kartáčovaná
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (SE945. 0 KZK)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (SE945. 5 KZK)
Túto batériu je možné kombinovať s umývadlovými, vaňovými a sprchovými batériami zo série SEINA SLEZAK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu a povrchovú úpravu - 6 rokov
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
Povrchová úprava "zlatá kartáčovaná" - termín dodania 2-4 týždne.
(GT)Parametry
| Farba | ZLATÁ - kartáčovaná |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Povrch | PVD |
| Rozmer | 1/2" |
| Typ | Bidetová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 136 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ne |
| Perlátor | MA0010ZK |
| Priemer kartuše | 35 mm KA3501 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Výpust súčasťou | s výpustí |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
