Set BIANCO 60 NEW
- demont/ vlastná montáž
Umývadlo :
- Šírka: 60,5 cm
- Hĺbka: 41,5 cm
- Hmotnosť: 13,7 kg
- Farba: biela
Skrinka:
- Šírka: 57 cm
- Hĺbka: 34 cm
- Výška: 79,4 cm
Súčasťou setu je umývadlo CERSANIA, skrinka BIANCO, umývadlová batéria, rohové ventily, umývadlový sifón a sanitárny silikón. Balené v krabici.
(GT)Parametry
| Farba | bílá |
|---|---|
| Charakter | set BIANCO CERSANIA NEW 60 |
| Druh | stojící |
| Formát | demont - vlastní montáž |
| Hĺbka | 34 |
| Hĺbka umývadla | 41,5 cm |
| Materiál | dřevotřísková deska |
| Materiál umývadla | keramika |
| Povrch | lesklý |
| Sifón | bez sifonu |
| Šírka | 57 |
| Šírka umývadla | 60,5 cm |
| Výbava | bez baterie |
| Výška | s umyvadlem 85,4 cm |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
