Vodovodná batéria umývadlová stojanková, vysoká.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 25 mm KA2505
- perlátor MA0018EIN
- výška batérie 317 mm
- povrchová úprava lak - Nikel kartáčovaná
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (RI130. 0 IN)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (RI130. 5 IN)
Túto batériu je možné kombinovať s vaňovými a sprchovými batériami zo série RIO INOX SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu a povrchovú úpravu - 6 rokov
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
(GT)
Parametry
| Farba | Nikl - kartáčovaná |
|---|---|
| Materiál | Nerez |
| Povrch | Lak |
| Rozmer | 1/2" |
| Typ | Umyvadlová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 317 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ne |
| Perlátor | MA0018EIN |
| Priemer kartuše | 25 mm KA2505 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Výpust súčasťou | bez výpusti |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
