Parametry
| Farba | Šedá kartáčovaná |
|---|---|
| Inštalácia | Na vrtání |
| Materiál | Chrom |
| Šírka | 17,5 |
| Tvar | Kulatý |
| Typ | Stěna |
| Výška | 5,1 cm |
| Séria | Remo |
| EAN | 5905315739827 |
| Kód | 70507330-66 |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
| Kód: | 70507330-66 |
| EAN: | 5905315739827 |
| Značka: | MEXEN |
| E-mail výrobce: | sklep@mexen.pl |
| Adresa výrobce: | Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś |
| Zodpovednosť za vady: | 24 měs. |
| Farba | Šedá kartáčovaná |
|---|---|
| Inštalácia | Na vrtání |
| Materiál | Chrom |
| Šírka | 17,5 |
| Tvar | Kulatý |
| Typ | Stěna |
| Výška | 5,1 cm |
| Séria | Remo |
| EAN | 5905315739827 |
| Kód | 70507330-66 |
| Farba | Šedá kartáčovaná |
|---|---|
| Inštalácia | Na vrtání |
| Materiál | Chrom |
| Šírka | 17,5 |
| Tvar | Kulatý |
| Typ | Stěna |
| Výška | 5,1 cm |
| Séria | Remo |
| EAN | 5905315739827 |
| Kód | 70507330-66 |
U zboží prozatím nikdo nepřidal žádný dotaz. Můžete být první…
Přidat dotazSme profesionáli v oblasti kúpeľní. V našom e-shope nájdete 100 000 položiek, z ktorých môžete pohodlne vyberať. Zastavte sa u nás pokojne aj pre radu, radi vás uvidíme a pomôžeme v ceste za vašou vysnívanou kúpeľňou!
Ak máte akýkoľvek dotaz z oblasti kúpeľní, alebo sa chcete len poradiť, obráťte sa na nás:
Svet-kupelne.sk
Višňová 983 (vedle VZP)
434 01 Most
Česká republika
Otváracia doba
Po - Pi: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 12:00
Nedeľa: zatvorené
"Maximalna spokojnost s dorucenim aj s komunikaciou. Odporucam.…"
20.05.2026 *****"K skrinke nebol dodaný návod na zmontovanie, musel som hľadať na internete, škoda.…"
20.04.2026 *****"nákup prebehol bez problémov…"
05.04.2026 *****"Som velmy spokojny obsluhov ajkomunikacio s obchodom tak isto aj tovarom aj dodavkov tovaru.…"
07.03.2026 *****