Parametry
| Výrobca | Toolight |
|---|---|
| Inštalácia | 16W |
| Dĺžka | 800 |
| Šírka | 300 |
| EAN | 5906366023606 |
| Výška | 50 |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
| Kód: | OSW-20123 |
| EAN: | 5906366023606 |
| Zodpovednosť za vady: | 24 měs. |
| Výrobca | Toolight |
|---|---|
| Inštalácia | 16W |
| Dĺžka | 800 |
| Šírka | 300 |
| EAN | 5906366023606 |
| Výška | 50 |
| Výrobca | Toolight |
|---|---|
| Inštalácia | 16W |
| Dĺžka | 800 |
| Šírka | 300 |
| EAN | 5906366023606 |
| Výška | 50 |
U zboží prozatím nikdo nepřidal žádný dotaz. Můžete být první…
Přidat dotazSme profesionáli v oblasti kúpeľní. V našom e-shope nájdete 100 000 položiek, z ktorých môžete pohodlne vyberať. Zastavte sa u nás pokojne aj pre radu, radi vás uvidíme a pomôžeme v ceste za vašou vysnívanou kúpeľňou!
Ak máte akýkoľvek dotaz z oblasti kúpeľní, alebo sa chcete len poradiť, obráťte sa na nás:
Svet-kupelne.sk
Višňová 983 (vedle VZP)
434 01 Most
Česká republika
Otváracia doba
Po - Pi: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 12:00
Nedeľa: zatvorené
"Maximalna spokojnost s dorucenim aj s komunikaciou. Odporucam.…"
20.05.2026 *****"K skrinke nebol dodaný návod na zmontovanie, musel som hľadať na internete, škoda.…"
20.04.2026 *****"nákup prebehol bez problémov…"
05.04.2026 *****"Som velmy spokojny obsluhov ajkomunikacio s obchodom tak isto aj tovarom aj dodavkov tovaru.…"
07.03.2026 *****