Dvere posuvné (iba sklo) pre CK608B63K, sklo číre
Parametry
| Výplň | Čiré |
|---|---|
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Typ | Dveře |
| Séria | Lima |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Ochranná vrstva skla | EASY CLEAN |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
| Kód: | CKND50K1 |
| Značka: | MEREO |
| E-mail výrobce: | objednavky@msotrade.cz |
| Adresa výrobce: | MSO Trade a.s., Svatoborská 1431/87C, 697 01 Kyjov |
| Zodpovednosť za vady: | 48 měs. |
Dvere posuvné (iba sklo) pre CK608B63K, sklo číre
| Výplň | Čiré |
|---|---|
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Typ | Dveře |
| Séria | Lima |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Ochranná vrstva skla | EASY CLEAN |
| Výplň | Čiré |
|---|---|
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Typ | Dveře |
| Séria | Lima |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Ochranná vrstva skla | EASY CLEAN |
Produkt vyžaduje špeciálne zabalenie do dreveného rámu
Za uvedený typ balenia je účtovaný poplatok vo výške +2,49 €
Výrobci - Drevená výstuha
Vaša objednávka bude zabalená do dreveného rámu, ktorý chráni vaše tovaru proti poškodeniu pri preprave. Hlavným dôvodom je to, že sa snažíme robiť maximum pre to, aby k Vám objednávka dorazila v poriadku a nepoškodená.
U zboží prozatím nikdo nepřidal žádný dotaz. Můžete být první…
Přidat dotazSme profesionáli v oblasti kúpeľní. V našom e-shope nájdete 100 000 položiek, z ktorých môžete pohodlne vyberať. Zastavte sa u nás pokojne aj pre radu, radi vás uvidíme a pomôžeme v ceste za vašou vysnívanou kúpeľňou!
Ak máte akýkoľvek dotaz z oblasti kúpeľní, alebo sa chcete len poradiť, obráťte sa na nás:
Svet-kupelne.sk
Višňová 983 (vedle VZP)
434 01 Most
Česká republika
Otváracia doba
Po - Pi: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 12:00
Nedeľa: zatvorené
"Maximalna spokojnost s dorucenim aj s komunikaciou. Odporucam.…"
20.05.2026 *****"K skrinke nebol dodaný návod na zmontovanie, musel som hľadať na internete, škoda.…"
20.04.2026 *****"nákup prebehol bez problémov…"
05.04.2026 *****"Som velmy spokojny obsluhov ajkomunikacio s obchodom tak isto aj tovarom aj dodavkov tovaru.…"
07.03.2026 *****