Nový výrobca REA v našej ponuke

Nový výrobca REA v našej ponuke

Vážení zákazníci,

vzhľadom na rozširovanie produktov v ponuke sme do nej pridali nového výrobcu - REA. V ponuke novo nájdete napríklad dizajnové umývadlá na dosku rôznych tvarov, farieb a vzorov, batérie na dosku, umývadlové alebo vaňové batérie, sprchové stĺpy, sprchové kúty alebo závesné WC misy. Navyše to všetko za nízke ceny.

Pri výbere na eshope sú najdôležitejšie detaily. Pretože na nich záleží najviac. Rozhodli sme sa pre Vás postupne spracovať každý nový produkt do najväčšieho detailu. Tak ako to má byť.

 

Celou širokou nabídku naleznete na našem eshopu

2021-02-25 12:59:00

Další články

Ako bezvodý pisoár šetrí vodu

06/04/2023
Šetrite vodu s bezvodým pisoárom Pisoár, ktorý nepotrebuje na splachovanie vodu. Po jeho použití odteká moč priamo do odpadového potrubia. Ide o pisoár s prepracovanou konštrukciou, ktorá obsahuje špeciálne filtre. Vďaka tomu sa nemusíte báť nepríje… (Čítať viac)

Vyberte správne osvetlenie do kúpeľne

22/03/2023
Ako vybrať to najlepšie svetlo do kúpeľne Plánovanie svetla v kúpeľni obvykle získava len málo pozornosti. Pritom osvetlenie kúpeľne je v domácnosti jedným z najdôležitejších. Dokáže malú kúpeľňu opticky zväčšiť a navodiť dojem priestranného interié… (Čítať viac)

Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne

01/03/2023
Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne Počas zariaďovania novej kúpeľne býva hlavná pozornosť upretá predovšetkým k novému sprchovému kútu a umývadlu. Zrkadlo v kúpeľni sa rieši až na poslednú chvíľu. To je pritom pre našu každodennú prípravu dôležité, bez n… (Čítať viac)

Kuchynská batéria je dôležitý pomocník

17/02/2023
Drezová batéria je dôležitým pomocníkom v kuchyni Vodovodné batérie k drezu je dôležitým prvkom v každej kuchyni. Vyberať by ste ju mali nielen podľa designu, ale predovšetkým podľa ponúkaných funkcií. Okrem typu batérie sa zamerajte na jej ovládani… (Čítať viac)

Načítavam...