Ako premeniť kúpeľňu na moderné trendy? - Svet kúpeľe.sk

Ako premeniť kúpeľňu na moderné trendy?

Ako premeniť kúpeľňu na moderné trendy?

Premýšľate, ako osviežiť kúpeľňu do moderných trendov bez veľkých stavebných úprav? Zamerajte sa práve na doplnky a detaily. Oživia vašu kúpeľňu a dodajú ju na atraktivite. A pokiaľ chcete držať krok s modernými trendmi, stavte na kontrast čiernej a bielej!


Čierne prvky kúpeľne v kontrasti s bielym nábytkom alebo sanitárnou keramikou vedie k veľmi esteticky príjemnej a súčasnej kombinácii. Za čierne prvky kúpeľne môžeme zaobstarať napríklad batérie, alebo kúpeľňové doplnky. Najväčšiu ponuku čierneho sortimentu má výrobca Rea a Mexen.

      

Biele umývadlo s čiernou batériou skvele doplní zrkadlo s čiernym rámom, ktoré môžete doplniť osvetlením s čiernym rámčekom. Kontrast medzi čiernou a bielou značí nadčasovú rovnováhu, ktorú vytvára jednoduchý a extravagantný dizajn. Navyše vďaka zachovaniu bielej farby môžete tento kontrast využiť ako v malej, tak aj vo väčšej kúpeľni.

 

Celú ponuku čiernych doplnkov nájdete na našom eshope

2022-01-06 10:10:25

Další články

Ako premeniť kúpeľňu na moderné trendy?

06/01/2022
Premýšľate, ako osviežiť kúpeľňu do moderných trendov bez veľkých stavebných úprav? Zamerajte sa práve na doplnky a detaily. Oživia vašu kúpeľňu a dodajú ju na atraktivite. A pokiaľ chcete držať krok s modernými trendmi, stavte na kontrast čiernej a … (Čítať viac)

Nová séria kúpeľňového nábytku LARGA

10/12/2021
Predstavujeme Vám najširšiu kolekciu v histórii firmy CERSANIT, ukazujúcu potenciál značky spojením všetkých kategórií do jednej série: keramika, nábytok, vane, skrinky, armatúry. Séria nábytku je založená na modulárnom riešení v troch farebných prev… (Čítať viac)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Čítať viac)

Séria VIRGO - znamení krásy

15/07/2021
Predstavujeme Vám novinku - moderný a nadčasovú kolekciu VIRGO.  Koncept VIRGO je jedinečným návrhom pre každého, kto hľadá štýlová riešenie kombinujúce elegantný dizajn s funkčnosťou a najvyššou kvalitou spracovania. Široká škála produktov - od r… (Čítať viac)

Načítavam...