Čierna farba kúpeľni pristane

Čierna farba kúpeľni pristane

Elegantná a sebavedomá. Čierna kúpeľni pristane

Chcete oživit koupelnu současnými trendy a nepouštět se přitom do větších stavebních zásahů? Zaměřte se na černé doplňky v koupelně! Takové prvky ji oživí a dodají na atraktivitě. V našem sortimentu najdete černé umyvadlové baterie i černé vany. Zapojení černé barvy v koupelně má pár  následujících pravidel, kterými byste se měli řídit.

Kombinujte starostlivo s ohľadom na veľkosť kúpeľne

Čierna farba svetlo pohlcuje, biela ho odráža. Preto je táto kombinácia tak skvelá na oživenie farebnej schémy kúpeľne. Spojenie čiernych prvkov v kontraste s bielym nábytkom alebo bielou sanitárnou keramikou vás bude baviť hneď na prvý pohľad. Čierna kúpeľňa s doplneným bielym je totiž esteticky príjemnou a pritom modernou kombináciou. Zamerajte sa pri výbere čiernych doplnkov do kúpeľne najlepšie iba na jedného výrobcu. Odporúčame kombinovať rovnaké materiály a designy, inak v kúpeľni rozpútate až príliš veľkú divočinu. Z našich značiek sa zamerajte na výrobky od Rea a Mexen

      

Začnite zľahka

Nie ste si istí, či je čierna pre vašu kúpeľňu tá pravá? Zaobstarajte si napríklad čiernu sprchovú hlavicu, čiernu vodovodnú batériu alebo čierne uteráky. Ide o investíciu rádovo pár tisíc, vďaka ktorej hneď spoznáte, či je čierna farba pre vás tou pravou. To isté platí aj vtedy, ak máte malú kúpeľňu. Všetci vieme, že dominantné zapojenie čiernej farby by ju opticky obralo o ďalší priestor.

 

Čierna vaňa vás nadchne!

Ste odvážni a to sa nám páči! Pokiaľ to rozmer vašej kúpeľne dovoľuje, čierna vaňa alebo sprcha s čiernym rámom môže byť to pravé pre vás. Aj čierna wc misa alebo čierne umývadlo bude pôsobiť skvele! Chcete výsledok posunúť ešte ďalej? Vyberte si dlažbu s čiernymi detailmi, podložky pod nohy s čiernym motívom, zrkadlo v čiernom ráme, čierny kôš na bielizeň a ďalšie vybavenie v tejto farbe. Pokiaľ chcete ešte viac experimentovať, zapojte zlatú alebo niektorú z pastelových farieb.

Kombinácia bielej a čiernej je nadčasovou záležitosťou. To platí nielen v našom šatníku, ale aj v interiéri. Dajte si čas a hľadajte na internete inšpiráciu u už realizovaných kúpeľní v tejto farebnej kombinácii. Potom pre vás bude hneď jednoduchšie predstaviť si niečo podobné aj u vás doma.

2022-01-06 10:10:25

Další články

Poradíme s výběrem elektronického bidetu

08/06/2018
Zvažujete nákup elektronického bidetu? Poradíme, který vybrat. Elektronický bidet dnes představuje nejvyšší možný stupeň precizní intimní hygieny. Pomáhá při léčbě hemeroidů i potížích se zácpou. Ocení ho senioři, lidé se zdravotním handicapem, že… (Čítať viac)

Jak zařídit bezpečnou koupelnu pro seniory

09/01/2020
Jak zařídit bezpečnou koupelnu pro seniory  Běžné každodenní úkony v koupelně jsou pro seniory a handicapované náročné. To, co bere mladý a zdravý člověk jako samozřejmost, může vyvolávat u starších osob nejistotu. A s tím související nutnou pomoc d… (Čítať viac)

Vana nebo sprchový kout?

28/06/2013
Vana nebo sprchový kout? Rozhodnutí, jestli si do nové koupelny pořídit sprchový kout nebo vanu, je zásadní. Ve vaně si užíváte pohodlný relax, sprchu vnímáme jako více praktické řešení. Každá varianta má svoje výhody a nevýhody. Ty doporučujeme pos… (Čítať viac)

Čierna farba kúpeľni pristane

06/01/2022
Elegantná a sebavedomá. Čierna kúpeľni pristane Chcete oživit koupelnu současnými trendy a nepouštět se přitom do větších stavebních zásahů? Zaměřte se na černé doplňky v koupelně! Takové prvky ji oživí a dodají na atraktivitě. V našem sortimentu na… (Čítať viac)

Načítavam...