SANTECH

Spoločnosť SANTECH bola založená v roku 1995 ako spoločnosť s ručením obmedzením. V prvopočiatkoch sa volala MARIKA, názov odrážal mená svojich zakladateľov: Matyáš, Richard, Karlík. V roku 1998 sa spoločnosť premenovala na súčasnú SANTECH plus sro Spočiatku výrobný sortiment tvorili masážne vane, pôvodne v licencii kanadského výrobcu. Od roku 1999 SANTECH začal investovať do vlastného vývoja. O rok neskôr predstavil nové typy masážnych systémov vyrobené vlastnou technológiou certifikovanou ako … (celý popis)

Spoločnosť SANTECH bola založená v roku 1995 ako spoločnosť s ručením obmedzením. V prvopočiatkoch sa volala MARIKA, názov odrážal mená svojich zakladateľov: Matyáš, Richard, Karlík.

V roku 1998 sa spoločnosť premenovala na súčasnú SANTECH plus sro Spočiatku výrobný sortiment tvorili masážne vane, pôvodne v licencii kanadského výrobcu.

Od roku 1999 SANTECH začal investovať do vlastného vývoja. O rok neskôr predstavil nové typy masážnych systémov vyrobené vlastnou technológiou certifikovanou ako zdravotnícky prostriedok, ktoré dodnes zákazníci považujú za najspoľahlivejšie masážne systémy na trhu.

V roku 2000 SANTECH zahájil výrobu akrylátových vaní s vlastným dizajnom. Zároveň štartuje spolupráca s vynikajúcimi dizajnérmi ako sú MgA. Martin Kožucharov alebo štúdio KONCERN s dizajnérmi MgA. Martin Imrich a MgA. Jiří Přibyl. V ďalších rokoch firma rozšírila svoju pôsobnosť v Nemecku a Švajčiarsku, nasledovalo Slovensko, Poľsko, Ukrajina a Rusko.

V roku 2011 prišiel SANTECH na trh s novou generáciou modelov masážnych systémov. Vďaka neustálemu rozširovaniu sortimentu akrylátových vaní až na súčasných viac ako 40 typov patrí dnes SANTECH k popredným výrobcom akrylátových a masážnych vaní v Českej republike. Dnes teda disponujeme takou mierou skúseností a znalostí, že pri akrylátových vaniach garantujeme životnosť minimálne 20 rokov a poskytujeme záruku 10 rokov.

Načítavam...