Plast Brno

spol. s ro je českým výrobcom prvkov pre vnútorné odpadové systémy s tradíciou od roku 1990. Poslaním spoločnosti je poskytovanie kvalitných výrobkov a služieb zákazníkom. Samozrejmý je individuálny prístup ku každému zákazníkovi. V súčasnej dobe tvorí jeden výrobný program HT PP a HT PVC tvarovky pre vnútorné odpadové systémy a ich príslušenstvo. Spoločnosť je jediným českým výrobcom tvaroviek. Príslušenstvom pre odpadové systémy sú privetrávacie a ventilačné hlavice, segmentové oblúky, spätné … (celý popis)

spol. s ro je českým výrobcom prvkov pre vnútorné odpadové systémy s tradíciou od roku 1990. Poslaním spoločnosti je poskytovanie kvalitných výrobkov a služieb zákazníkom. Samozrejmý je individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

V súčasnej dobe tvorí jeden výrobný program HT PP a HT PVC tvarovky pre vnútorné odpadové systémy a ich príslušenstvo. Spoločnosť je jediným českým výrobcom tvaroviek. Príslušenstvom pre odpadové systémy sú privetrávacie a ventilačné hlavice, segmentové oblúky, spätné aj koncové klapky. Nevyhnutným doplnkom je montážne mazivo, ktoré spoločnosť taktiež vyrába.

Druhý výrobný program zahŕňa výrobky, ktoré sú používané pri pripájaní sanitárnych zariaďovacích predmetov na vnútorný odpadový systém. Portfólio zahŕňa sifóny umývadlové, drezové, matkové, vaňové, vaničkové, práčkové, pisoárové a WC doplnky napr. WC sedátka, napúšťacie aj vypúšťacie ventily, WC dopojenie a pod.

Tretí výrobný program tvoria plastové a nerezové odtokové žľaby, podlahové vpusty rôznych tvarov, vrátane sifónov a suchých klapiek.

Veľký dôraz je tiež kladený na šetrný prístup k životnému prostrediu. Všetky výrobky sú po ukončení životného cyklu recyklovateľné.Zboží značky Plast Brno


Stránka:
Načítavam...