ISAN

Značka ISAN reprezentuje tradičného tuzemského výrobcu vykurovacích telies s viac ako 60-ročnou históriou a skúsenosťami. Spoločnosť ISAN Radiátory sro je najväčší výrobca kúpeľňových rúrkových radiátorov v Českej republike. Špičkové technologické postupy, progresívne myslenie našich projektantov a dizajnérov zaručujú vždy vysoké technické aj estetické parametre produktov, vďaka ktorým si našli svojich priaznivcov na českom aj na zahraničnom trhu. 90 % našej produkcie exportujeme najmä do krajín… (celý popis)

Značka ISAN reprezentuje tradičného tuzemského výrobcu vykurovacích telies s viac ako 60-ročnou históriou a skúsenosťami. Spoločnosť ISAN Radiátory sro je najväčší výrobca kúpeľňových rúrkových radiátorov v Českej republike.
Špičkové technologické postupy, progresívne myslenie našich projektantov a dizajnérov zaručujú vždy vysoké technické aj estetické parametre produktov, vďaka ktorým si našli svojich priaznivcov na českom aj na zahraničnom trhu. 90 % našej produkcie exportujeme najmä do krajín Európskej únie.

Načítavam...