GEBO Bohemia

Už v roku 1937 bol udelený prvý patent pre GEBO svorky. Čoskoro po uvedení na trh bolo šróbenie GEBO považované za stelesnenie časovo a nákladovo úspornej montáže v oblasti domácej techniky a výstavby potrubných rozvodov. Neustále rozširovanie podnikania, a to aj na medzinárodných trhoch, viedlo v roku 1979 k založeniu GEBO Armaturen GmbH. Po celé desaťročia je GEBO-Armaturen GmbH lídrom vo svojom tradičnom sortimente. Osem dcérskych spoločností v západnej a východnej Európe a mnoho distribučnýc… (celý popis)

Už v roku 1937 bol udelený prvý patent pre GEBO svorky. Čoskoro po uvedení na trh bolo šróbenie GEBO považované za stelesnenie časovo a nákladovo úspornej montáže v oblasti domácej techniky a výstavby potrubných rozvodov. Neustále rozširovanie podnikania, a to aj na medzinárodných trhoch, viedlo v roku 1979 k založeniu GEBO Armaturen GmbH. Po celé desaťročia je GEBO-Armaturen GmbH lídrom vo svojom tradičnom sortimente.


Osem dcérskych spoločností v západnej a východnej Európe a mnoho distribučných partnerov po celom svete medzitým prevzalo veľkú časť distribúcie v zahraničí

Načítavam...