GEBERIT

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky. Geberit má 35 výrobných závodov, z ktorých 6 je v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva 12 000 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách sveta a generuje obrat … (celý popis)

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky.

Geberit má 35 výrobných závodov, z ktorých 6 je v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva 12 000 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách sveta a generuje obrat vo výške 2,6 miliárd švajčiarskych frankov. Akcie Geberit sú kótované na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 sú akcie Geberit súčasťou SMI (Swiss Market Index).Zboží značky GEBERIT


Stránka:
Načítavam...