(NO-AUTOTRANSLATE)
Parametry
| Materiál | Mosaz |
|---|---|
| Povrch | Chrom |
| Závit | 1/2" |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
| Kód: | CWS_072D |
| EAN: | 5906775341858 |
| Značka: | Kuchinox |
| E-mail výrobce: | bok@kuchinox.pl |
| Adresa výrobce: | Kuchinox Sp. z o.o. al. Tadeusza Kościuszki 3, 90-419 Łódź |
| Zodpovednosť za vady: | 24 měs. |
(NO-AUTOTRANSLATE)
| Materiál | Mosaz |
|---|---|
| Povrch | Chrom |
| Závit | 1/2" |
| Materiál | Mosaz |
|---|---|
| Povrch | Chrom |
| Závit | 1/2" |
U zboží prozatím nikdo nepřidal žádný dotaz. Můžete být první…
Přidat dotazSme profesionáli v oblasti kúpeľní. V našom e-shope nájdete 100 000 položiek, z ktorých môžete pohodlne vyberať. Zastavte sa u nás pokojne aj pre radu, radi vás uvidíme a pomôžeme v ceste za vašou vysnívanou kúpeľňou!
Ak máte akýkoľvek dotaz z oblasti kúpeľní, alebo sa chcete len poradiť, obráťte sa na nás:
Svet-kupelne.sk
Višňová 983 (vedle VZP)
434 01 Most
Česká republika
Otváracia doba
Po - Pi: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 12:00
Nedeľa: zatvorené
"Som velmy spokojny obsluhov ajkomunikacio s obchodom tak isto aj tovarom aj dodavkov tovaru.…"
07.03.2026 *****"Rýchle doručenie,tovar bezpečne zabalený, chválim!…"
04.03.2026 *****"Vsetko tak, ako ma byt.…"
20.02.2026 *****"Umývadlo bezpečne zabalené,prišlo v poriadku.…"
03.02.2026 *****