Vodovodná batéria drezová stojanková s otočným ústím. ZAMBEZI - zlatá - kartáčovaná.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 40 mm KA4002
- v ústí je namontovaný perlátor od firmy Neoperl MA0001ZK
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (ZA007. 0 /7ZK)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (ZA007. 5 /7ZK)
Túto batériu je možné kombinovať s umývadlovými, vaňovými a sprchovými batériami zo série ZAMBEZI SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu a povrchovú úpravu - 6 rokov
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
(GT)
Parametry
| Materiál | Mosaz |
|---|---|
| Typ | Dřezová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 262 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ano |
| Priemer kartuše | 40 mm KA4002 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Farba | ZLATÁ - kartáčovaná |
| Povrch | PVD |
| Rozmer | 1/2" |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
