Vodovodná batéria drezová stojanková s flexibilným otočným ramienkom so sprchou (funkcia prúd/sprcha).
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3502
- drezová sprcha PS0052CMAT
- ramienko SR0016CMAT/12 vo farebnom prevedení "čierna"
- prevedenie čierna matná
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (AM719. 0 /12CMAT)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (AM719. 5 /12CMAT)
Túto batériu je možné kombinovať s umývadlovými, vaňovými a sprchovými batériami zo série SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
Zákazková výroba - termín dodania 2-4 týždne.
(GT)Parametry
| Materiál | Mosaz |
|---|---|
| Typ | Dřezová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | Cca 370 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ano |
| Priemer kartuše | 35 mm KA3502 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Farba | Černá - matná |
| Povrch | Lak |
| Rozmer | 1/2" |
| Počet funkcií | 2 |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
