Vodovodná batéria umývadlová stojanková, vysoká pre umývadlá na dosku.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3517
- perlátor od firmy Neoperl MA0001BMAT
- výška batérie 310 mm
- prevedenie Biela matná
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (napr. VT430. 0 BMAT)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (napr. VT430. 5 BMAT)
Túto batériu je možné kombinovať s vaňovými a sprchovými batériami zo série VLTAVA biela matná SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
(GT)
Parametry
| Farba | Bílá - matná |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Povrch | Lak |
| Rozmer | 3,8" |
| Typ | Umyvadlová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 310 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ne |
| Perlátor | MA0001BMAT |
| Priemer kartuše | 35 mm KA3517 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Výpust súčasťou | bez výpusti |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
