Vodovodná batéria bidetová stojanková.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3502
- výška batérie 183 mm
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (VI244. 0 )
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (VI244. 5)
Túto batériu je možné kombinovať s umývadlovými, vaňovými a sprchovými batériami zo série SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu a povrchovú úpravu - 6 rokov
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
(GT)
Parametry
| Farba | Chrom |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Povrch | Chrom |
| Rozmer | 3,8" |
| Typ | Bidetová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 183 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ne |
| Priemer kartuše | 35 mm KA3502 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Výpust súčasťou | bez výpusti |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
