Vodovodná batéria umývadlová stojanková, vysoká pre umývadlá na dosku.
- táto batéria je vybavená keramickou kartušou s priemerom 35 mm KA3501
- perlátor je antivápenný MA0037
- výška batérie 340 mm
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (SE923. 0SM )
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (SE923. 5SM )
Túto batériu je možné kombinovať s vaňovými a sprchovými batériami zo série SEINA SLEZAK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu - 6 rokov
- n a povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
(GT)
Parametry
| Farba | Stará mosaz - bronz |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Povrch | Lak |
| Rozmer | 3,8" |
| Typ | Umyvadlová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 340 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | Stojánkové |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ne |
| Perlátor | MA0037 |
| Priemer kartuše | 35 mm KA3501 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Výpust súčasťou | bez výpusti |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
