Vodovodná batéria umývadlová stojanková bez otvárania odpadu, vysoká.
Elegantný dizajn , úspora vody, priaznivá cena. To je nová séria batérií NIL.
Umývadlová batéria je vybavená úspornou keramickou kartušou , vďaka ktorej ušetríte stovky litrov vody ročne, pričom komfort a efektívnosť umývania zostávajú zachované.
Zapustený perlátor pridáva umývadlovej batérii eleganciu
Batéria sa dodáva vrátane kľúča na perlátor, ktorý zaistí jednoduchú demontáž pri čistení perlátora.
Typ pripojenia flexi hadíc:
- "0" - pripojenie flexi hadíc 3/8" (NL130. 0 BMAT)
- "5" - pripojenie flexi hadíc 1/2" (NL130. 5 BMAT)
Túto batériu je možné kombinovať s batériami zo série NIL - BIELA MATNÁ SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (telo batérie) - 10 rokov
- na kartušu - 6 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné diely podľa Občianskeho zákonníka
(GT)
Parametry
| Farba | Bílá - matná |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Povrch | Lak |
| Rozmer | 1/2" |
| Typ | Umyvadlová |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Výška | 310 mm |
| Ovládanie | Pákové |
| Spôsob inštalácie | 2 šrouby |
| Typ kartuše | Keramická |
| Otočné rameno | ne |
| Perlátor | MA0037E |
| Priemer kartuše | 25 mm KA2505 |
| Záruka na tesnosť odliatku (telo batérie) | 10 let |
| Výpust súčasťou | bez výpusti |
| Prietok vody [l/min] | 8 |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
